Profesionální program Regenerín. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA8000


Účinky

  • Podobně jako botox inhibuje opakované mikro-stahy podkožního svalstva, takže preventivně působí proti vzniku výrazových vrásek.
  • Vyhlazuje již existující vrásky.
  • Stimuluje buněčnou dynamiku.
  • Prodlužuje účinky a celkový efekt zákroků estetické chirurgie.
  • Obsažené hydroxykyseliny projasňují pokožku a mírní pigmentové skvrny.
  • Díky silnému liftingovému účinku ošetření pokožku nádherně vypne a vyhladí.
  • Přináší silnou regeneraci a skutečně znatelné omlazení pleti.

 

Hlavní aktivní složky

Argireline® představuje šetrnou alternativu k botulotoxinovým injekcím. Jedná se o peptid se silným anti-agingovým účinkem, tvořený šesti přírodními aminokyselinami.

Brání opakovaným mikro-stahům podkožního svalstva (efekt botox-like).

Oddaluje vznik vrásek a mírní již existující vrásky.

Vyplňuje vrásky zevnitř.

Velmi účinně regeneruje kožní buňky.

Vyhlazuje kožní mikroreliéf.

Kyselina glykolová přináší regenerační účinek. Jedná se o přírodní exfoliant, získaný z cukrové třtiny.  Působí na nejhlubší vrstvy pokožky. Podporuje regeneraci epidermis.

Kyselina mléčná poskytuje exfoliační a hydratační efekt.

Kyselina salicylová brání nadměrnému rohovatění pokožky, tvorbě tmavých bodů a dalších kosmetických defektů.

Cohesine® (výtažek ze sezamu)  zlepšuje soudržnost buněk. Sjednocuje pokožku, dodává jí hebkost a pružnost.

Recoverine®, výtažek z kaštanovníku jedlého, stimuluje buněčnou regeneraci a vyhlazuje kožní mikroreliéf.

Structurine® je rostlinný protein, který stimuluje buněčnou aktivitu a posiluje mezibuněčnou matrici.

Soluvit® přináší pleti intenzivní výživu. Jedná se o aktivní složku na bázi vitaminu A (retinolu), vitaminů skupiny B, vitaminu E, mastných kyselin a výtažku z jírovce maďalu.

Lněná semínka vypěstovaná v ekologickém zemědělství pokožku klidní, zvláčňují a zjemňují.

Aloe Vera získaná ekologickým pěstováním přináší klidnící, regenerační a tonizující efekt. 

 

Pracovní postup ošetření

Aplikujeme jednotlivé produkty obsažené v sadě dle čísel, kterými jsou označeny.

Fáze 1: Exfoliační regenerační gel na bázi hydroxykyselin. Vysoce aktivní chemický exfoliant s vyrovnaným složením: kyselina glykolová, kyselina mléčná a kyselina salicylová působí na třech úrovních epidermis. Podporuje buněčnou regeneraci a zlepšuje stav kožního mikroreliéfu. Přípravek naneseme na obličej, krk a dekolt s výjimkou očí a rtů. Necháme působit 5 minut, aby gel změkčil keratin v pokožce. Gázou, kterou namočíme ve vodě a vyždímáme, provedeme krouživou masáž s důrazem na oblasti s vráskami či jinými kosmetickými defekty. Masáž potrvá 3-5 minut. Jejím cílem je odstranit odumřelé kožní buňky. Na citlivé pleti pracujeme šetrněji a masáž zkrátíme. Dle stavu pleti také můžeme masáž gázou zcela vynechat a pouze nechat produkt působit.

Přípravek smyjeme vydatným množstvím vody. Po aplikaci této fáze je nutné, aby si kosmetička pečlivě umyla ruce.

Vzhledem k vysokému obsahu hydroxykyselin nedoporučujeme v této fázi využívat ionizaci ani žádný jiný přístroj.

Fáze 2: Regenerační a hydratační ampule. Koncentrát aktivních látek, které posilují strukturu a soudržnost epidermis. Zároveň pokožku účinně regenerují. Pomocí aktivující masáže aplikujeme na obličej, krk a dekolt včetně okolí očí. Masírujeme do úplného vstřebání přípravku.

Fáze 3: Enzymatické sérum s „botoxovým efektem“. Produkt s obsahem Argirelinu® a Recoverinu® brání neustálému opakování mikro-stahů drobného podkožního svalstva, čímž preventivně působí proti vzniku vrásek. Naneseme na obličej, krk a dekolt včetně okolí očí. Provedeme aktivující masáž, přičemž se věnujeme především partiím s vráskami a výrazovými linkami. Vmasírujeme přípravek až do úplného vstřebání.

Fáze 4: Výživný krém proti vráskám. Bohatý krém s obsahem Argirelinu®, Recoverinu® a kyseliny hyaluronové účinně vyhlazuje kožní mikroreliéf a zlepšuje stav vrásek a výrazových linek. Hladivými pohyby aplikujeme na obličej, krk a dekolt včetně okolí očí. Vmasírujeme až do úplného vstřebání  přípravku.

Fáze 5: Alginátová maska 2055 Regenerín. Regeneruje, klidní, zvláčňuje a zjemňuje pleť. Smícháme obsah sáčků 1 (gel) a 2 (prášek). Nanášíme a snímáme klasickým způsobem jako alginátovou masku. Doba působení: 15 minut

Fáze 6: Výživný krém proti vráskám. Krémová fáze, která obsahuje hlavní aktivní složky této řady. Doplňuje a uzavírá profesionální ošetření Regenerín. Malé množství krému stejnoměrně rozetřeme na obličej včetně okolí očí, krk a dekolt. Zbytek produktu v tubičce dáme klientce na domácí péči.

 


ikona-eshop-paSalony CASMARA