Zpevňující, detoxikační a hydratační pleťová maska 10 ks

Obj. kód: CS6139


Zpevňující maska určená zvláště pro smíšenou až mastnou pleť s rozšířenými póry. Je vhodná i na aknózní pokožku. Díky vyváženému složení na bázi mořského prachu "Diatomea", který se získává z usazenin vnějších částí drobných mořských organismů, a aktivního uhlíku dokonale absorbuje nečistoty a přebytečný maz. Po dobu působení masky se uvolňuje chlad, takže dochází k tonizaci a svalové stimulaci, což vede k výraznému zpevňujícímu účinku. 

Obsah

  • AKTIVNÍ UHLÍK: univerzální absorbent schopný zadržet nečistoty a katabolické látky pocházející z buněčného fungování, působí detoxikačně.
  • MOŘSKÝ PRACH "DIATOMEA": výrazná čistící funkce, obsahuje velké množství minerálů, které příznivě ovlivňují činnost buněk.
  • VÝTAŽEK Z ŘAS: dodává pleti hydrataci. 

Účinky

Absorbuje z pokožky nečistoty, produkty metabolické činnosti a reguluje nadměrný mazotok. Působí tak silným detoxikačním účinkem. Zároveň pokožku hydratuje a díky efektu kryoterapie také zpevňuje. 

Způsob aplikace

  1. Do misky dáme veškerý obsah sáčku s gelem a sáčku s práškem.
  2. Obě složky energicky mícháme plastovou roztěrkou po dobu přibližně 30 vteřin, až získáme homogenní směs.
  3. Tou samou roztěrkou nanášíme masku a roztíráme ji na ošetřované oblasti. Okraje masky necháváme silnější, aby se pak snadno snímala. Chybou by naopak bylo roztírat okraje do ztracena. Pracujeme bez přestávky, protože po 4 minutách od začátku přípravy maska začíná tuhnout. Maskou můžeme překrýt i oči (pokud nemá zákaznice prodloužené řasy) a rty.
  4. Necháme působit 15-20 minut.
  5. Ztuhlou masku stáhneme vcelku shora směrem dolů. Správně aplikovaná maska se snadno sloupne a nezanechá na pleti zbytky.

ikona-eshop-paSalony CASMARA