RGNERIN

 960x458 RGNERIN CZ

PROFESIONÁLNÍ PROGRAM RGNERIN

RGnerin – pro viditelně mladší, pružnější a plnější pleť bez vrásek
40, 50, 60 … Vyberte si věk své pleti


Dosáhnout mladistvého vzhledu a udržet si ho po delší dobu v čase je možné díky pokrokové kosmetice nejvyšší kvality, která spojuje moc vědy a sílu přírody, a tak nabízí možnost modifikovat biologický věk pleti díky inteligentnímu složení, které působí uvnitř pokožky jak na hlavní procesy, které způsobují stárnutí,
tak na jeho viditelné známky, které toto stárnutí doprovázejí. Cílem je viditelně omlazená pleť a rozzářený obličej.


RGnerin je inovativní profesionální program s intenzivním zdokonalujícím efektem a čtyřnásobnou strategií proti vráskám, která pleť vyplňuje, regeneruje, vyhlazuje a zabraňuje opakovaným mikro-stahům podkožního svalstva, a to díky mimořádnému botoxovému efektu a kombinaci multifunkčních a pokrokových aktivních látek.

Toto pečující i preventivní ošetření představuje jedinečné složení bohaté na alfa-hydroxykyseliny, aktivní složky s botoxovým účinkem, vynikající oleje bohaté na výživné látky a moderní rostlinné složky. To vše s cílem dosáhnout viditelně mladší, pružnější a hustější pleti bez vrásek.

Je vhodné pro všechny typy pleti, včetně smíšené, od 40 let; pro suchou a dehydratovanou pleť až po normální pleť se sklonem k pleti smíšené. Je určeno pro pleť, která se chce zbavit již viditelných vrásek a výrazových linek nebo chce preventivně bránit jejich vzniku v budoucnosti.


Cílem je viditelně omlazená pleť a rozzářený obličej.