Profesionální program RGnerin. Sada na 2 ošetření (6 fází)
Obj. kód: CSA81000


Účinky

EFEKT BOTOX-LIKE. Zabraňuje a/nebo zmírňuje opakované svalové mikro-stahy, které jsou dány expresivitou obličeje, a zlepšuje jejich následné uvolňování.

OBNOVUJÍCÍ. Provádí peeling vnějších vrstev pokožky, kdy odstraňuje zestárlé buňky, což intenzivně stimuluje buněčnou obnovu, a tak vyhlazuje a zlepšuje stav kožního mikroreliéfu.

VYPLŇUJÍCÍ. Dvojitý vyplňující efekt: zvyšuje úroveň složek, které stojí za plností pleti jako jsou kyselina hyaluronová, kolagen a elastin, a také zvyšuje úroveň hydratace v pokožce, kdy vyplňuje vrásky zevnitř a redukuje jak jejich hloubku, tak i délku.

GLOBÁLNÍ ANTI-AGING. Zvyšuje úroveň hydratace a lipidů v pokožce, a navíc na buněčné úrovni pleti dodává nezbytné živiny, které pomáhají zlepšit celkový vzhled obličeje.

Hlavní aktivní látky

KYSELINA GLYKOLOVÁ – alfa-hydroxykyselina (AHA) přírodního původu s exfoliačním účinkem a s vysokou schopností proniknutí do hlubších vrstev pokožky díky své malé molekulové hmotnosti.

KYSELINA MLÉČNÁ – hydratační AHA kyselina přírodního původu, která je součástí přirozeného hydratačního faktoru (NMF) pleti. Aktivní složka s dvojitým hydratačním účinkem: proniká do epidermis, kde na sebe uvnitř pokožky váže vodu a také zvyšuje syntézu látek, které posilují ochrannou kožní bariéru, a tak brání dehydrataci pleti.

KYSELINA SALICYLOVÁ – beta-hydroxykyselina (BHA) přírodního původu s vysoce čistícím účinkem zabraňuje hromadění keratinu a odstraňuje povrchové odumřelé buňky a stejně tak zevnitř pórů, a to díky tomu, že je rozpustná v tucích.

ARGIRELINE AMPLIFIED ® - revoluční protivrásková aktivní látka poslední generace s efektem botox-like. Jedná se o výjimečný peptid, který je schopný inhibovat a/nebo zmírňovat opakované svalové stahy, které vedou ke vzniku či zvýraznění vrásek.

JEDLÝ KAŠTAN – obnovující aktivní látka, která zdokonaluje kožní mikroreiéf, neboť podporuje regeneraci a zlepšuje spojení buněk, což vede k intenzivnímu vyhlazení pleti.

KOŇSKÝ KAŠTAN/JÍROVEC MAĎAL – rostlinná aktivní látka, která mocně působí při vyplnění vrásek, neboť zvyšuje množství kyseliny hyaluronové v pleti. Tento účinek zlepšuje šťavnatost a plnost obličeje.  

AMINO-FIRM – vypínací a zpevňující komplex bohatý na aminokyseliny, který podporuje syntézu kolagenu a zvyšuje aktivitu buněk odpovědných za pevnost pokožky.

VITAMINOVÁ INJEKCE (Vit. A, B5, B7, E a F) - spojení vitaminů s omlazujícím účinkem stimuluje buněčnou aktivitu, čímž zlepšuje celkový stav pleti na všech úrovních.

Výsledek

RGENERIN obr

*UVOLNĚNÝ OBLIČEJ BEZ NAPĚTÍ, výrazové linky a vrásky jsou vyhlazené.
*VYHLAZENÝ MIKRORELIÉF PLETI, celkové zlepšení stavu pleti.
*VYPLNĚNÉ VRÁSKY. Obnovená hustota a hydratace pleti, šťavnatější a hladší pleť.
*OMLAZENÝ OBLIČEJ. Zvyšuje se pružnost a pevnost pleti.
*VIDITELNĚ MLADŠÍ A ROZJASNĚNÝ OBLIČEJ.

Pracovní postup ošetření

Před první fází je nutné odlíčit a očistit pleť. Doporučujeme použít multifunkční odličovač 3v1 zelený čaj.

 

Fáze 1 – Přípravná: triaktivní regenerace

Gelový chemický peeling na bázi kyseliny glykolové, mléčné a salicylové. Vysoce efektivní regenerační fáze, která působí na třech úrovních epidermis. Odstraňuje odumřelé buňky, podporuje buněčnou obnovu a výrazně zlepšuje stav kožního mikroreliéfu.  Tato vyvážená kombinace alfa a beta hydroxykyselin čistí pleť na povrchové úrovni a uvnitř pórů a je ideální péčí, která umocní účinek následujících fází.

Čas a způsob aplikace: asi 9 min. Pomocí vějířovitého štětce produkt naneseme na obličej, krk a dekolt. V případě citlivé pleti peeling necháme působit 5-8 minut a poté ho smyjeme vodou. U odolnějších typů pleti aplikujeme peeling a poté provádíme navlhčenou gázou krouživou masáž s důrazem na místa, kde jsou vrásky, skvrny nebo jizvy. Na závěr přípravek smyjeme velkým množstvím vody.

 

Fáze 2 – Zpevnění, obnova struktury

Toto tekuté a ionizovatelné sérum na bázi aminokyselin a glykoproteinů ze sezamu obnovuje hustotu pleti a posiluje strukturu a soudržnost epidermis. Tím exponenciálně zlepšuje úroveň hydratace, pevnost a pružnost pleti. Zmírňuje vrásky a brání jejich budoucímu vzniku. 

Čas a způsob aplikace: 8 min. Celý obsah ampule si dáme do obou dlaní a stejnoměrně ho naneseme na ošetřovaná místa, a to plynulými, jemnými pohyby. Sérum pak vmasírujeme do pleti třecími pohyby od čela až po dekolt, tzn. v sestupném směru přes spánky, tváře, nos, nosoretní rýhu, horní ret, bradu, krk a dekolt. Masírujeme až do úplného vstřebání přípravku po dobu asi 8 min.

Tuto fázi můžeme ionizovat kladným pólem.

 

Fáze 3 – Obnovující, anti-agingová a protivrásková

Fluidní sérum v sobě spojuje hned 3 strategie proti vráskám: vyplnit, regenerovat a vyhladit pleť botoxovým efektem.

Inovativní složení na bázi látky ARGIRELINE AMPLIFIED, aha kyselin, výtažku z jedlého a koňského kaštanu a vitaminů poskytuje pleti globální protivráskovou péči, kdy podporuje buněčnou obnovu a současně pomáhá zjemnit opakovanou mimiku obličeje a zvýšit množství kyseliny hyaluronové v pokožce, a tím i zvýšit úroveň hydratace. To přináší intenzivní zlepšení mikroreliéfu pleti. 

Čas a způsob aplikace: 10 min. Celý obsah ampule jemně naneseme na obličej, krk a dekolt a přípravek zapracováváme masáží po dobu asi 10 minut. Začínáme masáží pomocí kloubů prstů v dekoltu a na krku, následně povrchovým stimulujícím poštipkáváním pokračujeme směrem nahoru. Na krku ve směru vrásek Venušiných prstenců, přes hrany dolních čelistí, nosoretní rýhu, lícní kosti, spánky, obočí a nakonec čelo.

 

Fáze 4 – Výživná a vyplňující vrásky

Výživný krém bohaté textury na bázi avokádového a makadamiového oleje vyniká ochranným a obnovujícím účinkem. Jeho pokrokové složení doplňují aktivní látky s botoxovým efektem, kyselina glykolová a mléčná, aminokyseliny, vitamin F a kyselina hyaluronová. Dokonalé spojení aktivních látek bohatých na živiny, které napravuje, obnovuje, vyhlazuje, vyplňuje, hydratuje a intenzivně vyživuje pleť, a tak redukuje vrásky co do množství i do hloubky, a ty se tak stávají méně znatelnými. Navíc je pleť posílena proti plynutí času, a tak se brzdí vznik nových vrásek a výrazových linek.

Čas a způsob aplikace: 10 min. Celý obsah ampulky ve formě kapek naneseme na čelo, tváře, bradu a dekolt. Před začátkem relaxační masáže doporučíme klientce, aby udělala 3 x hluboký nádech a výdech. Produkt roztíráme na pleť pomocí hladivých a vibračních pohybů a tlakem dlaní až do úplného vstřebání.

 

Fáze 5 – New RGnerin Mask 2095

Alginátová maska peel-off se silným regeneračním účinkem na bázi výtažku z mořských řas, výtažku ze slézu a aloe vera. Aktivní látky bohaté na živiny aktivují proces buněčné regenerace, zlepšují hydrataci a pružnost pleti.

Inovativní a exkluzivní maska s chladivým efektem snižuje teplotu pleti, čímž působí drenážně na tmavé kruhy a váčky pod očima a celkově má intenzivní zpevňující účinek.

Čas a způsob aplikace: 20 min. Masku aplikujeme obvyklým způsobem, kdy nejdříve dobře smícháme obsah 2 sáčků (gel + prášek) a poté masku (homogenní hmotu) nanášíme na obličej, včetně rtů a očí. Pozor, maska začíná tuhnout už 4 min. od smíchání jejich obou přísad.

Masku necháme působit 20 min.

 

Fáze 6 – Výživná a anti-agingová

Výživný krém obsahující všechny klíčové aktivní látky ošetření RGnerin. Globálně působí proti stárnutí a má silný protivráskový účinek, a to díky kombinaci botox-like efektu a efektu vyplňujícího vrásky spolu s intenzivní dávkou hydratace a výživy. Výsledkem je mimořádné zlepšení pružnosti, plnosti a šťavnatosti pleti, stejně jako zeslabení známek stárnutí.

Čas a způsob aplikace: asi 2 min. Polovinu obsahu ampulky aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Provádíme jemnou masáž a effleurage až do úplného vstřebání. Ampulku pak dáme klientce, aby zbytek krému použila doma.

 

 


ikona-eshop-paSalony CASMARA

Čas a způsob aplikace: