EYE PERFECTION

Eye-Perfection 960x458 NEW

PROFESIONÁLNÍ PROGRAM EYE PERFECTION

Profesionální ošetření na bázi rostlinných výtažků, růstových faktorů a technologie vycházející z karboxyterapie, které bylo speciálně vyvinuto pro omlazení očního okolí.
Neboť pleť kolem očí je extrémně jemná a citlivá a jako první prozradí náš věk a odhalí i stres a únava. Program Eye Perfection obnovuje, zpevňuje a vyhlazuje pleť kolem očí. Viditelně redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima.


Povislá víčka, tmavé kruhy a váčky pod očima, vrásky mezi obočím a kohoutí stopy jsou hlavními projevy stárnutí našeho pohledu. Jsou vyvolány ztrátou pevnosti tkání, zadržováním vody či nedostatečnou hydratací. Navíc se pleť postupem času ztenčuje a dochází ke zhoršení kvality vlásečnic, tzn. k zvýšení jejich propustnosti, což vede k viditelně namodralému odstínu pod okem.


 Casmara přináší jedinečné složení pro účinné omlazení pohledu.  Rostlinné výtažky prověřené čínskou medicínou, růstové faktory a technologie na bázi karboxyterapie. Tato revoluční kombinace odstraní a oddálí známky stárnutí kolem očí a přináší odpočatý a viditelně omlazený pohled už od prvního ošetření.