BOOSTER MASKY

BOOSTER MASKY 960x458

Intenzivní péče v 15 minutách

Čtyři intenzivní boostry ve formě plátýnkové masky pro pokročilou úroveň péče o pleť.


Objevte 4 vysoce účinná přírodní séra, jejichž aktivní látky díky inovativní biomagnetické tkanině pronikají lépe do pleti, což exponenciálně zvyšuje jejich účinnost. Tímto dokonalým doplňkovým produktem podpoříte denní rutinu, buď jako udržovací péče, nebo jako šokové ošetření.

V pouhých 15 minutách a s okamžitým účinkem pleť přijme takové množství aktivních látek, které odpovídá aplikaci séra po dobu jednoho měsíce. Každá maska pleti okamžitě dodává intenzivní hydrataci a současně obnovuje přirozený jas obličeje.

V čem spočívá biomagnetická technologie?
Casmara představuje inovativní přírodní tkaninu zpevněnou malými perlami, inteligentními indukčními nano magnety, které vytvářejí slabé magnetické pole, které je schopné stimulovat buněčný magnetismus pleti.

Jak to funguje?
Biomagnetická technologie aktivuje krevní oběh kůže a vytvořený magnetismus přitáhne aktivní látky až do vnitřních vrstev pokožky, čímž umocní jejich účinek a dosáhne mnoha pozitivních přínosů.

Benefity:
-  Zvyšuje pronikání aktivních látek
-  Aktivuje kožní mikrocirkulaci
-  Zlepšuje přirozenou obnovu pleti
-  Podporuje proces čištění buněk
-  Revitalizuje pleť
-  Zlepšuje antioxidační systémy a přirozenou obranyschopnost pokožky

ZPŮSOB POUŽITÍ: Masku přikládáme hladkou stranou na čistý obličej, tzn. strana s magnetickými perlami zůstává na vnější straně. Povrch masky uhladíme tak, aby byla bez záhybů a nerovností a dobře přilnula na pleť. Necháme působit 15 minut a poté sejmeme z obličeje. Zbývající sérum vmasírujeme do pleti a použijeme ho i na krk a dekolt. Poté aplikujeme obvyklý krém.