Profesionální program Eye Perfection. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA50000


Účinky

  • Maže vrásky kolem očí, mezi obočím a kohoutí stopy.
  • Zmenšuje a zjemňuje hloubku vrásek (efekt botox-like).
  • Redukuje tmavé kruhy pod očima, rozzáří pohled a přináší odpočatý vzhled.
  • Redukuje váčky pod očima, tzn. má drenážní efekt - zmenšuje otok.
  • Liftingový efekt pro zpevnění a vyhlazení pleti očního okolí.

Hlavní aktivní složky

  • RŮSTOVÉ FAKTORY: jedná se o komplex látek podobných lidské placentě, který se skládá z 5 růstových faktorů, vitaminů a aminokyselin, které vzájemně podporují svůj vysoce regenerační účinek. Stimulují buněčnou aktivitu, přinášejí výživu buňkám, podporují tvorbu kolagenu a elastinu a napravují škody způsobené vlivem času.  Tato kombinace látek způsobí, že kožní buňky se začnou chovat jako mladé buňky a pleť očního okolí vypadá intenzivně hydratována, je pružnější a pevnější a vrásky jsou menší a jemnější.  Výsledkem je hloubkové omlazení pleti.
  • B-TECH KOMPLEX: kombinace 5 rostlinných výtažků, které jsou prověřeny z medicínských postupů v Číně, Indii či Jižní Americe a účinně působí proti váčkům a kruhům pod očima. Tento komplex je bohatý na flavonoidy, polyfenoly a fenolové kyseliny, tedy látky, které viditelně zmírňují otoky a zesvětlují tmavé kruhy pod očima, díky svému antioxidačnímu a ochrannému efektu.
  • EYE LIFTING (Oční lifting): představuje spojení 2 bílých květů, a to hlohu obecného a jasmínu arabského, které jsou široce používány v ajurvédské medicíně. Tento komplex má dvojitý zpevňující účinek, který přináší intenzivní lifting pro oční okolí, zároveň zvyšuje tvorbu kolagenu a brání jeho degradaci a udržuje pleť pevnou a pružnou. Navíc zlepšuje mikrocirkulaci, a tím i přísun živin buňkám očního okolí.
  • RETINOL-V: vysoce účinná omlazující a obnovující látka na bázi výtažku ze semínek z Babchi, indické rostliny využívané v ajurvédě, působí podobně jako retinol, ale je mnohem účinnější. Zcela nová aktivní látka, která je schopná urychlit proces buněčné obnovy, neboť mladé buňky s vyšší úrovní hydratace nahradí ty nejstarší.
  • VÝTAŽEK Z OKURKY: Okurka je bohatá na minerály, stopové prvky, vitaminy, kyselinu listovou, draslík a vápník. Zmírňuje zánět očního okolí a působí intenzivně proti známkám únavy.  Výsledkem je svěží, odpočatý pohled.

Pracovní postup ošetření

FÁZE 1 – Enzymatický peeling se silným obnovujícím efektem
Kobminuje vysoce účinné a zároveň nedráždivé látky, které působí na enzymatické úrovni, ale současně přináší i jemný mechanický peeling. Aktivní látky jako pomerančové perličky, bio-stabilní vitamin C, bio-flavonoidy a borůvkové mikrokapsle šetrně odstraňují odumřelé buňky, stimulují obnovu kožních buněk a intenzivně zlepšují reliéf jemné pleti kolem očí.  Pleť obnoví a rozzáří a zároveň ji chrání před volnými radikály.

Způsob a čas aplikace: asi 5 min.
Aplikujeme celý obsah ampulky na čelo mezi obočí a pomocí dvou vějířových štětců ho nanášíme přes obočí, horní pevné víčko a linie nadočnicových oblouků, kontury kolem očí, spánky a oblast spodního víčka. Provádíme pohyby v podobě osmičky, kterými obsáhneme celou tuto oblast.  Následně vmasíruje bříšky prstů zbytek peelingu od středu obočí přes čelo ke spánkům, dokud se pomerančové částečky nezačnou rozpouštět. Se zbytkem produktu provádíme jemnou speciální masáž očního okolí.
Zbytky peelingu smyjeme pomocí komprimovaného ubrousku CASMARA navlhčeného ve vodě.

FÁZE 2 – Stimulující komplex s drenážním efektem
Inovační gel s B-Tech komplexem na na bázi rostlinných výtažků, které se používají v Číně, Indii či Jižní Americe pro jejich výjimečné vlastnosti. Redukuje poškození pleti očního okolí vlivem stresu, nedostatku spánku a stárnutí. Viditelně zesvětluje tmavé kruhy pod očima a odstraňuje váčky pod očima.

Způsob a čas aplikace: asi 5 min.
Nanášíme lokálně kolem očí. Provádíme lehkou drenážní a omlazující masáž.

FÁZE 3 – Cucumber krémová maska peel-off pro odpočatý vzhled 
Slupovací maska proti únavě pro spodní část očního okolí na bázi výtažku z okurky, ginkgo biloba, ženšenu, guarana, oleje monoi de Tahiti a aktivních molekul kurkumy. Energizující a vyživující maska, která koriguje známky únavy a současně přináší příjemný pocit úlevy. Výsledkem je svěží, „probuzený“ pohled.

Způsob a čas aplikace: asi 8 min.
Ampulku číslo 3 a obsah sáčku Eye Perfection Cucumber peel-Off Cream Mask smícháme v malé misce. Mícháme dokud nevznikne kompaktní hmota. Tu pak nanášíme na spodní víčko co nejblíže linii řas.
Během času působení masky se doporučuje provádět akupresurní masáž na čele, hlavě a šíji, aby si klientka ještě více užila chvíle relaxace. Ztuhlou masku pak sloupneme od spánků směrem k nosu. 

FÁZE 4 – Gelový krém s liftingovým efektem
Spojuje v sobě 3 nové aktivní látky, který mají silný protivráskový a zpevňující efekt. Revoluční složení na bázi růstových faktorů, očního liftingu a výtažku ze stévie bojuje proti vráskám a výrazovým linkám očního okolí. Intenzivní vypínací efekt, který zjemňuje stávající vrásky a bráni vzniku nových, vzniká díky posílení sítě kožního pojiva tvořeného kolagenem a elastinem, což jsou látky odpovědné za pevnost a pružnost.
Účinek proti vráskám maximálně podporuje výtažek ze stévie, která zmírňuje svalové mikro-kontrakce očního okolí.

Způsob a čas aplikace: asi 10 min.
Část ampulky naneseme na způsob masky na oční okolí. Zbývající produkt nanášíme oběma dlaněmi směrem od krku na celý obličej a končíme v očním okolí. Provádíme liftingovou masáž. Zvláště se soustředíme na kohoutí stopy a zónu mezi obočím. 

FÁZE 5 – Anti-agingová alginátovou oční maskou 2090 založená na karboxyterapii
Maska inspirovaná technikou karboxyterapie a je obohacená o platinu, která mý vynikající antioxidační účinek. Chladivá maska (gel + prášek) je opravdovou revolucí ve světě kosmetiky, neboť účinkuje lokálně na oční okolí.
Díky novátorské kombinaci aktivních látek dochází k uvolňování oxidu uhličitého, což má příznivé účinky na pleť podobně jako karboxyterapie: zvyšuje úroveň hydratace očního okolí, zpevňuje oční kontury a pozvedá povislá oční víčka a současně „maže“ vrásky. Tato výjimečná maska představuje globální anti-agingovou péči a relax pro jemnou pleť očního okolí. 

Způsob a čas aplikace: 20 min.
Smícháme celý obsah sáčku s gelem a sáčku s práškem ve středně velké misce. Pomocí roztěrky (raději plastové) mícháme energicky asi 30 sekund, dokud nezískáme homogenní směs. Roztěrkou pak nanášíme masku na oblast očí. Pozor, maska začíná po 4 min. tuhnout. Během času působení masky doporučujeme prováděj akupresurní oční masáž. Masku vcelku stáhneme shora dolů.

FÁZE 6 – Celkové omlazení
Účinný omlazující krém, který deaktivuje stárnutí očního okolí. Aktivní látky jako RETINOL-V, vitamin K1 ve formě lipozomů a komplex rostlinných biomolekul dělají z tohoto krému mocného spojence proti vráskám a jiným nedokonalostem pleti. Působí globálně proti všem známkám stárnutí kolem očí. Zrychluje buněčnou obnovu, vyplňuje vrásky zevnitř a zlepšuje pevnost pleti. Zároveň redukuje vrásky, kruhy i váčky pod očima. 

Způsob a čas aplikace: asi 3 min.
Na bříšky prstů jedné ruky dáme kapku krému. Potom prsty spojíme, aby krém byl na obou rukách. Následně krém nanášíme v horní třetině obličeje pomocí masáže effleurage pro pocit intenzivní relaxace ze strany klientky. V této závěrečné fázi aplikujeme celý obsah ampulky.


ikona-eshop-paSalony CASMARA