Revitalizační a zpevňující zlatá maska 10 ks

Obj. kód: CS6151


Ne nadarmo představuje zlato symbol věčného mládí. Tato exkluzivní pleťová maska s obsahem prášku z 24-karátové zlata a minerálů intenzivně pokožku omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Mikročástečky zlata pozitivně ovlivňují látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jeho příznaky. Zlato podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Navíc je silným antioxidantem. Výtažek z mořských řas působí silným zvlhčujícím účinkem. Maska je určena pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť zralou, postrádající tonus a vitalitu.

Obsah

  • PRÁŠEK Z 24-KARÁTOVÉHO ZLATA: vyživuje, zpevňuje a regeneruje, podporuje okysličení, celkově omlazuje.
  • MINERÁLY: revitalizační účinek.
  • VÝTAŽKY Z MOŘSKÝCH ŘAS: zvlhčující efekt.

Účinky

Kromě výrazného revitalizačního, regeneračního, omlazujícího a zpevňujícího účinku maska pokožku nádherně rozjasní a prozáří.

Způsob aplikace

  1. Do misky dáme veškerý obsah sáčku s gelem a sáčku s práškem.
  2. Obě složky energicky mícháme plastovou roztěrkou po dobu přibližně 30 vteřin, až získáme homogenní směs.
  3. Tou samou roztěrkou nanášíme masku a roztíráme ji na ošetřované oblasti. Okraje masky necháváme silnější, aby se pak snadno snímala. Chybou by naopak bylo roztírat okraje do ztracena. Pracujeme bez přestávky, protože po 4 minutách od začátku přípravy maska začíná tuhnout. Maskou můžeme překrýt i oči (pokud nemá zákaznice prodloužené řasy) a rty.
  4. Necháme působit 15-20 minut.
  5. Ztuhlou masku stáhneme vcelku shora směrem dolů. Správně aplikovaná maska se snadno sloupne a nezanechá na pleti zbytky.

 


ikona-eshop-paSalony CASMARA