Antioxidační a stimulační pleťová maska 10 ks

Obj. kód: CS6149


Maska s výtažkem z plodů goji neboli kustovnice čínské, plodu používaného tradiční čínskou medicínou již po tisíce let. Goji podporuje dlouhověkost a vitalitu. Používá se především pro dodání energie a k léčbě širokého spektra obtíží včetně kožních vyrážek. Obsahuje mimo jiné 19 aminokyselin včetně 8 esenciálních, mnoho minerálních látek a stopovách prvků a 500x více vitaminu C než pomeranče. Tato maska pokožku výrazně stimuluje a omlazuje. Je určena především pro pleť s příznaky stárnutí. 

Obsah

  • GOJI: díky obsahu polysacharidů, minerálů a vitaminu C viditelně pokožku omlazuje. Vitamin C je zároveň silným antioxidantem.
  • QUINOA: obilnina s obsahem vysoce kvalitních proteinů, aminokyselin a množstvím vitaminu B. 

Účinky

Goji je skutečným "elixírem mládí" v kosmetice. Jeho výrazný antioxidační účinek preventivně působí proti vzniku známek stárnutí. Zároveň mírní již existující vrásky a výrazové linky v okolí očí. Maska dodá pleti příval nové energie a znatelně ji omladí. 

Způsob aplikace

  1. Do misky dáme veškerý obsah sáčku s gelem a sáčku s práškem.
  2. Obě složky energicky mícháme plastovou roztěrkou po dobu přibližně 30 vteřin, až získáme homogenní směs.
  3. Tou samou roztěrkou nanášíme masku a roztíráme ji na ošetřované oblasti. Okraje masky necháváme silnější, aby se pak snadno snímala. Chybou by naopak bylo roztírat okraje do ztracena. Pracujeme bez přestávky, protože po 4 minutách od začátku přípravy maska začíná tuhnout. Maskou můžeme překrýt i oči (pokud nemá zákaznice prodloužené řasy) a rty.
  4. Necháme působit 15-20 minut.
  5. Ztuhlou masku stáhneme vcelku shora směrem dolů. Správně aplikovaná maska se snadno sloupne a nezanechá na pleti zbytky.

ikona-eshop-paSalony CASMARA