Super koncentrované sérum Power Lift 4D 30 ml

Obj. kód: CSA14002


Koncentrát pro obnovu hustoty a pevnosti pleti, který navrací obličeji jeho kontury a působí proti známkám stárnutí.
Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro pleť, která bojuje s povislou pletí, vráskami a ztrátou objemu.  Rovněž působí jako výjimečný spojenec proti stárnutí pleti.

Účinky

  • Vypíná pleť, maže vrásky
  • Hydratace 24 h
  • Celkové zpevnění pleti
  • Obnova hustoty a struktury pleti
  • Znovu vytvarovaný obličejový ovál

VÝSLEDEK: PLEŤ JE VIDITELNĚ PEVNĚJŠÍ A PRUŽNĚJŠÍ UŽ OD PRVNÍ APLIKACE.

Aktivní látky

HYALURONIC 4D je ultra hydratační složka, která současně vyplňuje vrásky. Kyselina hyaluronová se 4 různými typy molekulární hmotnosti, která účinkuje na 4 úrovních pleti pro zpevnění a vytvarování kontur a současně brání vzniku známek stárnutí. Tento HYALURONIC 4D komplex proniká do mezibuněčného prostoru epidermis a dermis a zlepšuje hustotu pleti zevnitř, dodává jí hydrataci po dobu 24h, redukuju ztrátu vody v pokožce a zabraňuje poškození pleti, které způsobuje UV záření a znečištěné životní prostředí.

ESENCE Z MADAGASKARU má vypínací - liftingový efekt a zjemňuje vrásky. Jedná se o výtažek z plamatky zelné (Acmella Oleracea), která je původem z Madagaskaru. Tato aktivní látka účinně a viditelně redukuje vrásky a výrazové linky už od prvního použití. Pleť vyhlazuje a přispívá ke zlepšení kontur rtů.  

FERMENTOVANÝ OLEJ Z BYLINY SHIUNKO zpevňuje pleť. Shiunko je léčivá čínská bylina bohatá na z-ligustilidu a shikonin, které pleti dodávají mimořádnou hebkost. Zpevňující účinek spočívá v tom, že tato látka zvětšuje počet a životaschopnost fibroplastů.

BIOINTELIGENTNÍ PEPTID pro obnovu struktury a hustoty pleti. Zvyšuje syntézu proteoglykanů, stimuluje syntézu složek mimobuněčné matrice (MEC) a zlepšuje stavu kolagenu, takže ve výsledku brání vzniku ochablých kontur obličeje.

Z-MARINE je biotechnologická aktivní látka z Indického oceánu, která obnovuje tvar obličejového oválu. Vyniká výjimečnými vlastnostmi: okamžitý liftingový efekt; uvolňuje svalové napětí a tvaruje kontury obličeje.

Způsob použití

Aplikovat několik kapek na čistý obličej a krk. Následně použít obvyklý krém.
Před použitím protřepat.


ikona-eshop-paSalony CASMARA