Super koncentrované sérum Rose D-Tox 30 ml

Obj. kód: CSA14003


Energizující a detoxikační koncentrát, který v sobě spojuje aktivní látky jak proti stárnutí pleti, tak pro její detoxikaci. Tyto látky očišťují buňky zevnitř a dodávají jim extra dávku energie, čímž přispívají k jejich lepšímu fungování.
Toto sérum je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pohaslou, unavenou pleť.

Účinky

  • Odstraňuje odpadní látky a toxiny zevnitř buňky
  • Zvyšuje úroveň energie mitochondrie
  • Chrání mitochondriální DNA
  • Ruší škodlivé působení volných radikálů a znovu aktivuje nečinné antioxidanty, čímž brání stárnutí pokožky a prodlužuje život buňky

VÝSLEDEK: PLEŤ JE ZBAVENÁ TOXINŮ A JE POSILNĚNÁ TAK, ABY ČELILA VOLNÝM RADIKÁLŮM. ZVYŠUJE SE ÚROVEŇ ENERGIE V BUŇKÁCH, ČÍMŽ SE PRODLUŽUJE JEJICH ŽIVOTASCHOPNOST.

Aktivní látky

MODRÁ KOPRETINA, která detoxikuje buňky. Odstraňuje toxiny a zbytkové látky zevnitř buňky, čímž zlepšuje přirozené procesy detoxikace pleti. Navíc pleť intenzivně chrání před oxidačním stresem.

BÍLÁ RŮŽE funguje jako energizujcí složka, která zvětšuje úroveň energie mitochondrie tím, že stimuluje buněčné dýchání, čímž roste množství energie, které je pak buňce k dispozici při metabolických procesech.

VZÁCNÉ MOLEKULY Z WAKAME, které podporují buněčnou dlouhověkost. Jedná se o mimořádnou aktivní látku s dlouhodobým účinkem. Chrání DNA mitochondrie, čímž snižuje tvorbu volných radikálů. Z dlouhodobého hlediska pak dochází k zvýšené antioxidační schopnosti pleti díky obsahu fucoxanthinu, který působí proti oxidačnímu stresu, čímž zabraňuje vzniku známek stárnutí na všech úrovních.

KYSELINA LIPOOVÁ je revoluční anti-agingová látka, která působí na dvojí úrovni: ruší škodlivé účinky volných radikálů a znovu aktivuje neaktivní antioxidanty, čímž brání stárnutí pokožky a prodlužuje život buněk.

GSH-BOOSTER je mocným antioxidantem, který umocňuje syntézu jediného antioxidantu, který se přirozeně nachází v našem těle (GSH). Navíc je schopný reaktivovat vitamíny C a E, které mají důležitou úlohu v boji proti stárnutí a poškození buněk. Díky GSH-boosteru je pleť posilněna proti vzniku známek stárnutí.

Způsob použití

Aplikovat několik kapek na čistý obličej a krk. Následně použít obvyklý krém.
Před použitím protřepat.


ikona-eshop-paSalony CASMARA