Super koncentrované sérum Night Cure 30 ml

Obj. kód: CSA14001


Noční omlazující a obnovující sérum, které zhmotňuje tajemství mládí a mladě vypadající pleti.  Night Cure funguje na bázi TECHNOLOGIE MATRIX AGE, pupečníku asijského a výtažku z planého divokého mechu, které v sobě snoubí vědu a tisícileté znalosti ve znamení čistých aktivních látek, které zlepšují tvorbu kolagenu a elastinu, aktivují geny odpovědné za regeneraci pokožky a dokážou zvrátit proces buněčného stárnutí.
Je určený pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí, ale i tehdy, když chceme zbrzdit jejich vznik.

Účinky

  • Celkový anti-agingový efekt
  • Obnova a energie pro buňky
  • Výrazné zpomalení projevů stárnutí na pleti
  • Regenerace
  • Inteligentní hydratace

VÝSLEDEK: KONCENTRÁT ZVRÁTÍ PROCES BUNĚČNÉHO STÁRNUTÍ. ZRYCHLUJE PROCESY OBNOVY PLETI (+72%*). ZMENŠUJE HLOUBKU VRÁSEK A ZVYŠUJE ÚROVEŇ KYSELINY HYALURONOVÉ (+147%*) A KOLAGENU (+105%*) V PLETI. *Výsledky uskutečněných klinických studií

Aktivní látky

MATRIXYL® je látka, která působí proti stárnutí pleti na všech rovinách. Zvyšuje tvorbu 6 základních složek kožní matrice jako jsou kolagen (I, III a IV) a kyselina hyaluronová.

OVERNIGHT ENHANCE [MJ+C] je energizující složka, která „opravuje“ buňky, neboť se synchronizuje s nočními procesy obnovy kůže. Zdokonaluje a zintenzivňuje metabolické procesy, které se aktivují během noci.

CENTELLA ASIÁTICA, původem z Asie, je rostlina tradičně používána v ajurvédské medicíně díky svým omlazujícím vlastnostem. Ty jsou dány mj. vysokým obsahem fitopeptidů, molekul, které umí zvrátit projevy stárnutí.

MLÉKO Z JOJOBY pro regeneraci. Aktivuje geny odpovědné za buněčnou regeneraci a obnovuje poškozená kolagenová a elastinová vlákna.

VÝTAŽEK Z DIVOKÉHO MECHU anti-agingová hydratační složka, která inteligentním způsobem pleť hydratuje a zároveň obličeji navrací úroveň hydratace pleti, jako by byla o 20 let mladší.

Způsob použití

Aplikovat několik kapek na čistý obličej a krk. Následně použít obvyklý krém.
Před použitím protřepat.


ikona-eshop-paSalony CASMARA