Profesionální program Advanced Nácar. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA31000


Účinky

  • Odstraňuje povrchovou vrstvu skvrn, čímž je zesvětluje.
  • Urychluje obnovu pleti, a tak celkově zlepšuje její vzhled.
  • Významně snižuje přísun melaninu do míst s hyperpigmentací, čímž zabraňuje zhoršení stavu skvrn a vzniku nových.
  • Oddaluje stárnutí pleti a na buněčné úrovni napravuje vzniklé škody vlivem vnějších faktorů.

Hlavní aktivní složky

Komplexní peeling nové generace, na bázi kyselin a rostlinných výtažků má vysoký exfoliační a obnovující účinek a současně představuje jen nízké riziko podráždění pleti.pokročilý čisticí komplex na bázi přírodních olejů, hydrolyzovaného ovsa a tenzidů, který představuje pleťovou hygienu poslední generace. Rozšiřuje póry, změkčuje komedony a vyvolává mikrorelaxaci ošetřované oblasti.

Kyselina oktadekanová je aktivní látka působící proti skvrnám a majíc zároveň rozjasňujícím efekt. Zesvětluje skvrny a hyperpigmentovaná místa a současně rozzáří obličej.

Nikotinamid je depigmentační aktivní látka s obnovujícím efektem. Brání tvorbě melaninu, napravuje škody vzniklé vlivem vnějšího prostředí a pomáhá zabraňovat stárnutí pleti.

Nikotinamid je aktivní anti-agingová látka na bázi výtažku z mořské řasy Asparagopsis Armata, která potlačuje buněčné stárnutí.

Pracovní postup ošetření

Aplikujeme jednotlivé fáze obsažené v sadě dle čísel, kterými jsou označeny.

Fáze 1: Inovativní peeling
Komplexní peeling nové generace vyvinutý na bázi kyselin pro vysoký exfoliační účinek, ale s nízkým rizikem podráždění pleti. Obsahuje kyselinu mandlovou, vinnou, citrónovou a salicylovou spolu s bio enzymatickou šťávou z modrých hroznů a z pšeničných otrub. Tento exkluzivní chemický peeling zdokonaluje pleť díky kombinaci aktivních látek, které vzájemně podporují svůj účinek, aby účinně odstranily nahromaděnou vrstvu melaninu a odumřelých buněk. Tento peeling intenzivně zjemňuje skvrny a mimořádným způsobem zlepšuje celkový vzhled pleti. Tato fáze s vysokým účinkem obnovy zlepšuje regeneraci pleti, neboť zrychluje proces buněčné obnovy, kdy výjimečným způsobem zlepšuje mikroreliéf pokožky a skvrny se stávají méně patrnými.
UPOZORNĚNÍ: během aplikace této fáze může klient pociťovat štípání až pálení, což záleží na citlivosti pleti. Tato reakce je důsledkem vysoké koncentrace kyselin. Poznámka: Pro aplikaci tohoto peelingu se doporučuje použít nitrilové rukavice.

Způsob a čas aplikace: 6 – 8 min. Pomocí štětce nanášíme na obličej, krk a dekolt. Necháme působit asi 6-8 min. Po dobu působení doporučujeme pracovat dle protokolu akupresury Casmara. Tato fáze se nesmývá vodou.
UPOZORNĚNÍ: neaplikujeme na místa s mikropigmentací, neboť by mohlo dojít k zesvětlení.

Fáze 2: Neutralizace
Po aplikaci fáze 1 s vysokou koncentrací kyselin pH pleti klesá, takže je nutné ho vyrovnat a navrátit pleti její přirozené pH.
UPOZORNĚNÍ: během aplikace této fáze může klient zaznamenat zvýšení teploty v obličeji, ale tento pocit rychle zmizí. Stejně tak tato fáze může vyvolat štípání či pálení, podobně jako při aplikaci fáze 1.
POZNÁMKA: Pro aplikace této fáze se doporučuje použít nitrilové rukavice.

Způsob a čas aplikace: asi 3 min. Nanášíme na obličej, krk a dekolt přímo z ampulky. Začínáme na místech, kde došlo k většímu podráždění pleti. Následně provádíme masáž, aby byl produkt nanesen rovnoměrně. Poté smýváme velkým množstvím vody, nebo pro úplné odstranění této fáze použijeme komprimované čistící ubrousky Casmara navlhčené v čisté vodě.

Fáze 3: Depigmentace a rozjasnění
Gelová textura na bázi aktivních molekul s depigmentačním, rozjasňujícím a peelingovým efektem: GS LIGHT, kys. mandlová, kys. tranexamová, kys. kojová ve formě liposomů, kys. oktadekanová a glabridin v mikrokapslích.
Tato fáze proti skvrnám blokuje melanin a brání jeho nadměrné tvorbě, a to rovnou na 3 úrovních v procesu melanogeneze. Reguluje geneticky danou pigmentaci a intenzivně projasní obličej. Současně přispívá k exfoliaci hyperpigmentovaných míst, zrychluje proces buněčné regenerace a zjemňuje skvrny.
Rozjasňující a depigmentační efekt fáze 3, která má rovněž mimořádný účinek proti stárnutí, je dán i obsahem aktivních molekul z divizny (Vervascum Thapsus). Ta pracuje na úrovni dermis i epidermis, kdy odstraňuje nahromaděný melanin v hiperpigmentovaných zónách a chrání okolí fibroblastu, čímž uchovává pleť mladou po delší dobu.

Způsob a čas aplikace: asi 10 min. Masírujeme do úplného vstřebání přibližně 10 min., přičemž se více soustředíme na místa s nejvyšší hyperpigmentací. V závislosti na pocitech klienta můžeme masáž zkrátit, nebo prodloužit, neboť dle citlivosti pleti klient opět může mít pocit pálení v případě prodloužené masáže.
UPOZORNĚNÍ: neaplikujeme na místa s mikropigmentací, neboť by mohlo dojít k zesvětlení.

Fáze 4: Celková obnova
Složení na bázi molekul allantoinu, řasy platymonas subcordiformis, kreatinu a esence z Tasmánie. Tento komplex látek účinkuje jako pravý energizující a obnovující elixír pro pleť. Představuje nezbytnou péči po aplikaci dvou předcházejících silných fází. Toto novátorské propojení aktivních látek zrychluje přirozené procesy buněčné obnovy, usnadňuje odstranění oslabených vrstev a jejich nahrazení obnovenými a intenzivně posílenými buňkami. Navíc zvyšuje tvorbu klíčových látek jako jsou kolagen, elastin a kyselina hyaluronová a zajišťuje správnou úroveň hydratace v pleti. Toto komplexní a novátorské složení vyniká vysokým ochranným a obnovujícím efektem, neboť dokáže napravit škody v DNA způsobené UV zářením. Navíc obsahuje klidnící látku, která odstraní jakýkoliv nepříjemný diskomfort, který klient na pleti může pociťovat.

Způsob a čas aplikace: asi 12 min. Aplikujeme přímo z ampule na pleť, kdy relaxační masážní produkt roztíráme do úplného vstřebání na obličej, krk a dekolt.  

Fáze 5: Maska Nácar 2085 se zklidňující a zesvětlujícím efektem
Maska s technologií peel-off na bázi esence z Tasmánie a japanese secret (japonské tajemství) v sobě snoubí 2 klíčové efekty, které ošetření proti skvrnám má mít: zklidňující a zesvětlující. Zklidňující efekt má maska díky esenci z Tasmánie, což je vysoce koncentrovaná látka polygodialu, která odstraňuje začervenání a jakýkoli pocit podráždění. Pleť zklidňuje a navozuje příjemný pocit komfortu.
Za zesvětlujícím účinkem masky stojí japanese secret, aktivní látka bohatá na aminokyseliny, která obličej rozzáří a současně má intenzivní efekt proti stárnutí pleti. Tato výjimečná bělící látka japonského původu se získává při výrobě nápoje saké.
Maska lehké textury je kombinací ultra regeneračních, energizujících, hydratačních a zklidňujících látek, které intenzivně obnovují pleť. Působí na všech úrovních pleti a stimuluje buněčnou aktivitu. Výsledkem je zářící pleť plná života.

Způsob a čas aplikace: 5 min. Doba působení masky min. 20 min.

Fáze 6: Zesvětlující anti-aging
Tato zesvětlující a rozjasňující fáze se silným efektem proti stárnutí pleti má ochranný faktor SPF 50. Brání buněčnému stárnutí, poskytuje obnovu a ochranu na úrovni DNA. Tento krém má depigmentační účinek, neboť blokuje přenos melanozomů do keratinocytů, čímž brání hromadění melaninu v kůži, vzniku nových skvrn a stávající skvrny postupně „maže“.

Způsob aplikace: Část obsahu ampulky aplikujeme masáží do úplného vstřebání na obličej, krk a dekolt klienta. Ampulku se zbytkem krému, pak dáme klientovi, aby ho použil doma.


ikona-eshop-paSalony CASMARA