Profesionální program Age Defense. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA60000


Účinky

Profesionální program AGE DEFENSE přináší globální anti-aging s efektem 360°:

 • Zevnitř i z vnějšku velmi účinně bojuje proti veškerým příznakům stárnutí pleti
 • Oddaluje jejich vznik a zlepšuje stav již existujících
 • Znatelně redukuje množství i hloubku vrásek
 • Intenzivně pokožku hydratuje a vyživuje
 • Stimuluje tvorbu nového kolagenu
 • Hloubkově pleť regeneruje
 • Posiluje svrchní ochranný plášť pokožky, takže vytváří skutečný obranný štít proti plynutí času

Výsledkem ošetření je výrazné omlazení pleti, posílení její ochranné bariéry a celkové zlepšení stavu pokožky o 360°.

 

Hlavní aktivní složky

 • Komplex pro- a prebiotik: Látka se silným anti-agingovým účinkem. Obsahuje probiotika Lactobacillus, Lactococcus lactis a prebiotika alfa-glykany a inulin. Posiluje svrchní ochrannou bariéru pleti a vytváří ochranný štít proti plynutí času. Brání dehydrataci a nedostatečné výživě pleti. Zároveň neutralizuje působení agresivních vlivů, jež přispívají k předčasnému stárnutí pokožky. Navrací pleti mladistvou pevnost a hustotu tím, že stimuluje tvorbu nového kolagenu. Zároveň zlepšuje soudržnost keratinocytů. V "přímém přenosu" redukuje množství i hloubku vrásek. Stimuluje náležité fungování kožních buněk. Podporuje tvorbu aktivních složek klíčových pro jejich růst a regeneraci. Urychluje buněčnou obnovu. 
 • D-Protect. Kombinace probiotik a prebiotik, která posilují obrannou kožní bariéru. Připravuje pleť na to, aby byla schopná se účinně bránit patogenům, způsobujícím předčasné stárnutí. Zároveň čistí a vyhlazuje kožní mikroreliéf a rozzáří pokožku novým jasem. Díky této aktivní složce je pleť projasněná, zářivá a zároveň dokonale chráněná.
 • Pollu-block: Inovační aktivní složka s detoxikačním efektem a účinkem proti působení znečištěného ovzduší na pleť. Vytváří na pokožce biologický film, který působí jako bariéra proti třem typům škodlivých látek: ultrafialovému záření, polétavým částicím v atmosféře a chemickým látkám. Zabraňuje jejich působení na pleť a podporuje jejich odstranění. Výrazně tak omezuje oxidační poškození pokožky, které bývá příčinou předčasného stárnutí.
 • Jojobový a včelí vosk: Přírodní aktivní složka, jež podporuje pronikání všech aktivních látek z kosmetiky Age Defense do pokožky. Je inovačním nosičem účinných aktivních látek a zároveň přináší dlouhotrvající hydrataci. 
 • Skinadapt: Aktivní složka na bázi technologie probiotik. Stimuluje biosenzorickou schopnost pleti. Napomáhá pokožce v rychlém a efektivním přizpůsobení se agresivním vnějším vlivům. Posiluje obranyschopnost pleti a její schopnost odrážet agresivní útoky z vnějšku. Stimuluje rychlý a kvalitní růst epidermis. Podporuje tvorbu esenciálních proteinů a enzymů, jež mají vliv na kvalitu pokožky.
 • Komplex suchých olejů: Inovační výživný komplex na bázi olivového, mandlového a meruňkového oleje v kombinaci s výtažkem z korejské lékořice dodává pleti jedinečnou texturu. Zároveň ji chrání před působením volných radikálů.
 • Actidefense: Peptidy získané z žabníku jitrocelového. Mechanismy podobné působení probiotik globálně zlepšují stav mechanické i biologické ochranné bariéry pleti. 

 

Pracovní postup ošetření

Aplikujeme jednotlivé produkty obsažené v sadě dle čísel, kterými jsou označeny.

Fáze 1: Exfoliační gel na bázi prstové limety. Inovační přírodní chemický peeling s pH podobným pH naší pokožky. Odstraňuje odumřelé kožní buňky a toxiny. Zlepšuje stav kožního mikroreliéfu. Sjednocuje odstín pleti. Polovinu obsahu tuby aplikujeme rukou nebo štětcem na obličej, krk a dekolt. Vyhneme se očnímu okolí. Poté provádíme krouživou masáž bříšky prstů, dokud se přípravek zcela nevstřebá do pokožky. Poté jej necháme působit 3 minuty a následně smyjeme vodou. Celý postup zopakujeme pomocí druhé poloviny obsahu tuby. Opět necháme působit 3 minuty. Tentokrát NESMÝVÁME vodou. Tento inovační peeling zůstává v pokožce, kde působí krátkodobě i dlouhodobě. 

Fáze 2: S obsahem aktivní složky D-Protect a výtažku z japonského cedru. Posiluje pleť a zvyšuje její odolnost vůči patogenním vlivům zodpovědným za stárnutí pokožky. Urychluje obnovu epidermis a zlepšuje soudržnost kožních buněk. Vyhlazuje kožní mikroreliéf a prozáří celý obličej. Pomocí aktivujících masážních manipulací naneseme na obličej, krk a dekolt. Masírujeme do úplného vstřebání přípravku. 

Fáze 3: Emulze na bázi komplexu pre- a probiotik. Aktivně bojuje zevnitř i z vnějšku proti veškerým známkám stárnutí na pokožce. Obsahuje také jojobový a včelí vosk s ultra-hydratačním účinkem, aktivní složku Poll-block s detoxikačním efektem a ochranou proti znečištěnému ovzduší a komplex suchých olejů pro výživu a ochranu pleti před volnými radikály. Pomocí masáže aplikujeme lokálně na obličej, krk a dekolt. Masírujeme až do úplného vstřebání přípravku. 

Fáze 4: Krém s obsahem aktivní látky Skinadapt na bázi probiotik. Stimuluje biosenzorickou schopnost pleti a podporuje růst kvalitních buněk epidermis. Komplex suchých olejů (olivový, mandlový a meruňkový) v kombinaci s korejskou lékořicí přináší silný účinek proti volným radikálům. Aktivní složka Actidefense globálně zlepšuje stav mechanické i biologické ochranné bariéry pleti a udržuje optimální hladinu hydratace. Zlepšuje také stav vrásek. Makadamový olej přináší ultra-výživný účinek. Hloubkově vyživuje pokožku obličeje a dodává jí zdravý, mladistvý vzhled. Naneseme na obličej, krk a dekolt a provedem přibližně 4-minutovou aktivující masáž. Masáž dokončíme relaxačními tahy. Pracujeme, dokud se přípravek zcela nevstřebá. 

Fáze 5: Ionizovatelná alginátová maska s prebiotiky 3020 s efektem zlepšení stavu pleti o 360°. Smícháme obsah sáčků 1 (gel) a 2 (prášek). Nanášíme a snímáme klasickým způsobem jako alginátovou masku. Doba působení: 15 minut. Prostřednictvím masky lze provést ionizaci, např. pomocí přístroje Mesoscience značky Skeyndor nebo Belex 08 značky Sorisa. Pozor: ještě než na přístroji spustíme program ionizace, je třeba roztěrkou masku odstranit z oblasti očí. Maska obsahuje prebiotika, je bohatá na laktózu, kyselinu mléčnou, minerály a vitaminy A a B. Přináší velmi silný globální omlazující účinek. Posiluje přirozenou obranyschopnot pleti, intenzivně ji hydratuje a tonizuje. 

Fáze 6: Krém na bázi komplexu pre-a probiotik.  Posiluje vrchní ochrannou bariéru pokožky. Zevnitř i z venku bojuje proti veškerým příznakům předčasného stárnutí. Komplex suchých olejů pokožku vyživuje a působí proti volným radikálům. Jojobový a včelí vosk přinášejí dlouhodobou hydrataci. Pollu-block brání škodlivému působení UV záření, polétavých částic z ovzduší a chemických látek na pokožku. Blokuje účinnost toxinů, podporuje jejich eliminaci a celkovou hloubkovou detoxikaci pleti. Nanášíme jej aktivující masáží na obličej, krk a dekolt. Masírujeme do úplného vstřebání přípravku. Zbytek produktu dáme klientce na domácí péči.


ikona-eshop-paSalony CASMARA