Profesionální program Infinity. Sada na 2 ošetření (7 fází)

Obj. kód: CSA95000


Účinky

  • Zabraňuje zkracování telomerů, chrání DNA.
  • Násobí blahodárné účinky spánku, které se promítají do kvality pleti
  • Stimuluje tvorbu serotoninu, hormonu štěstí
  • Obnovuje kontury obličeje, pevnost pleti a působí proti jejímu ochabování
  • Zlepšuje buněčné procesy a umocňuje schopnost pleti se regenerovat a obnovovat a zároveň zvyšuje energetickou kapacitu kožních buněk.

Hlavní aktivní složky

*5 RŮSTOVÝCH FAKTORŮ pro omlazení a zlepšení pružnosti pleti s efektem „Pleť jako miminko“

  • Stimulují buněčné dělení
  • Zlepšují přísun živin do buněk
  • Napravují poškození a stimuluje buněčný růst (fibroblasty)
  • Stimulují tvorbu kolagenu a elastinu

*ETERNAL BEAUTY, revoluční anti-agingová látka, která zabraňuje zkracování telomerů, čímž chrání DNA a brání jejímu poškození.  Zpomaluje proces stárnutí: -80% vrásek; +80% pevnější pleť; +93,3% hustota; +93,30 hydratace
*Výtažek z HROZNŮ CHARDONNAY, aktivní látka s omlazujícím účinkem. Ve dne hydratuje a chrání proti oxidačnímu poškození. V noci obnovuje poškozené struktury a regeneruje.
*MELATONIN působí na 3 klíčové prvky procesu stárnutí: regeneruje poškozené buňky, zvyšuje energetickou úroveň v buňkách a posiluje ochrannou funkci pokožky coby bariéry
*ALBÍCIE HEDVÁBNÁ, aktivní látka proti známkám únavy, která má současně rozjasňující efekt
*PROTĚŽ ALPSKÁ pro výrazný liftingový efekt
*LEVANDULOVÝ OLEJ proti vráskám a stresu

 

Výsledky

Vysledky 960x718

*Zastavuje proces stárnutí a brání vzniku známek stárnutí
*Odstraňuje tmavé kruhy a váčky pod očima
*Obličej získává odpočatý vzhled
*Maže vrásky a výrazové linky
*Kontury obličeje jsou znovu vytvarovány
*Rozzářený, intenzivně omlazený obličej

Pracovní postup ošetření

Fáze 1: OČISTNÁ, SMYSLOVÁ
Čisticí detoxikační maska na bázi černého uhlí v mikrokapslích, která díky obsaženým mikročásticím provádí jemnou exfoliaci a současně pleť intenzivně zbavuje nečistot a toxinů ze znečištěného životního prostředí a zanechává ji hebkou a čistou. Tato nová maska vyvolává příjemný tepelný efekt, který ošetřevanou pleť aktivuje a umocňuje čisticí účinek masky a také proniknutí aktivních látek následných fázích ošetření.

Způsob a čas aplikace: asi 6 min. Masku nanášíme bříšky prstů na suchou a čistou pleť obličeje a krku, jemnými a krouživými pohyby, dokud se mikročástice uhlí zcela nerozmělní. Následně si navlhčíme prsty vodou a provádíme masáž krouživými pohyby, aby se aktivoval tepelný efekt masky. Masáž provádíme přibližně 6 minut. Je doporučeno odstranit zbytky produktu navrhlčenými houbičkami, nebo vatovými tampony. Na závěr, abychom zajistili naprosté a dokonalé odstranění zbytku masky, je vhodné použít čisticí ubrousky Casmara navhlčené v čisté vodě.

Fáze 2: ULTRA OBNOVUJÍCÍ
Tato ultra obnovující fáze tekuté textury v sobě spojuje 5 růstových faktorů a vodu z japonského pramene (Onsen).  Toto výjimečné složení podporuje buěčné dělení a regeneraci buněk a intenzivně opravuje poškození, které buňky utrpěly.  Pramenitá voda z Japonska stimuluje a energizuje pleť a zvyšuje propustnost kůže, čímž zlepšuje vstřebání aktivních látek z následujících fází.

Způsob a čas aplikace: asi 5 min. Aplikujeme aktivní masáží do úplného vstřebání.

Fáze 3: INTENZIVNÍ ANTI-AGING (genomika a chronokosmetika)
Revuluční složení třetí fáze má gelovou texturu a představuje mimořádnou kombinaci anti-agingových aktivních látek, ETERNAL BEAUTY, výtažek z hroznů CHARDONNAY a z ALBÍCIE HEDVÁBNÉ. Jedinečné složení, které chrání DNA tím, že zpomaluje proces stárnutí. Zároveň zlepšuje obnovující a hydratační schopnosti pleti a bojuje proti známkám únavy jako jsou kruhy a váčky pod očima, nepravidelný a pohaslý odstín pleti, který je u zralé pleti obvyklý. Tato převratná fáze dokáže znovu uvést do rovnováhy syntézu melatoninu, tzv. „hormonu mládí“, který pleť zdokonaluje na všech úrovních a zároveň dodává pocit klidu a pohody.

Způsob a čas aplikace: asi 10 min. Aplikujeme masáží do úplného vstřebání.

Fáze 4: INTELIGENTNÍ LIFTING (neurokosmetika)
Extra zpevňující fáze, která je obohacená o KVĚT Z PROTĚŽE ALPSKÉ A LEVANDULOVÝ OLEJ, obnovuje pevnost pleti, výrazně redukuje povislou kůži na krku a znovu dává tvar konturám obličeje. Zároveň navozuje nádherný pocit pohody a relaxace. Inteligentní liftingový efekt spočívá v jeho dvojitém účinku, neboť působí jak krátkodobě, tak dlouhodobě.

Způsob a čas aplikace: 12 – 15 min. Aplikujeme prostřednictvím delší relaxační masáže obličeje, krku a dekoltu.

Fáze 5: IONIZOVATELNÁ MASKA INFINITY 3030 (zpevňující wellness)
Pleťová maska nové generace ZPEVŇUJÍCÍ WELLNESS na bázi MELATONINU, TRYPTOFANU, VITAMINU B6  a TŘEŠŇOVÉHO KVĚTU. Novátorské složení představuje spojení nových pocitů a výjimečné péče, díky kterému bude pleť pevnější, bez vrásek a dokonale uvolněná – účinkuje podobně jako intenzivní posilující spánek.

Jedinečná maska s technologií pee-off, kterou je možné ionizovat, aby se dosáhlo co nejlepšího proniknutí aktivních látek do hlubších vrstev kůže a tím se umocnil efekt masky.
Čas aplikace: 20 min.

Fáze 6: CELKOVÉ OMLAZENÍ (neurokosmetika a epigenetika)
Tato fáze omlazuje pleť na všech úrovních a vyniká lehkou texturou na bázi květu z protěže alpské, výtažku z albície hedvábné, lanýže piemontského a aromatu třešňového květu. Toto novátorské složení vychází poznatků nerokosmetiky a genetiky. Cílem této intenzivní omlazující péče je obnovená a zpevněná pleť bez vrásek.

Způsob a čas aplikace: asi 2 min. Polovinu obsahu ampulky aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Provádíme krátkou masáž až do úplného vstřebání. Ampulku pak dáme klientce, aby zbytek krému použila doma.

Fáze 7: MASKA NOČNÍ OBNOVY – INFINITY Sleeping Mask
Poslední a nezbytná fáze profesionálního ošetření, kterou si klientka musí aplikovat doma na noc, a to ve stejný den, kdy si v kosmetickém salonu dopřála ošetření Infinity. Maska má krémovou texturu a obsahuje melatonin, tryptofan, hořčík a vitamin B6. Maska vychází z WELLNESS kosmetiky, jejímž cílem je znásobit účinky obnovy a regenerace, které se pleti dostává během spánku a zároveň zvyšuje blahodárné působení nočního odpočinku.

Způsob aplikace: Masku předáme klientce, aby si ji aplikovala doma na noc. Obsah sáčku Infinity Sleeping Mask se nanáší na čistý obličej a krk a je nutné ji použít ve stejný den ošetření pleti v salonu. Ráno, po obvyklé čištění pleti, se doporučuje nanést zbytek ampule-krému z fáze č. 6.


ikona-eshop-paSalony CASMARA