Profesionální program Purifying. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA20000


Účinky

  • Eliminuje toxiny a nečistoty, a to bez podráždění pleti.
  • Stimuluje buněčné dýchání, zvyšuje průtok živin a ničí bakterie.
  • Zajišťuje přísun čistého kyslíku přímo do buňky.

Hlavní aktivní složky

Open Pore, pokročilý čisticí komplex na bázi přírodních olejů, hydrolyzovaného ovsa a tenzidů, který představuje pleťovou hygienu poslední generace. Rozšiřuje póry, změkčuje komedony a vyvolává mikrorelaxaci ošetřované oblasti.

Chlorella dron-technologie je inovativní inteligentní aktivní látka poslední generace s kosmetickou dron-technologií na bázi chlorelly v mikrokapslích. Ta transformuje energii ze světla v energii metabolickou.

Aktivní kyslík. Revoluční systém uvolňující čistý kyslík, který exponenciálně zvyšuje metabolickou aktivitu, optimalizuje proces buněčného dělení a zlepšuje buněčné dýchání.

Pracovní postup ošetření

Aplikujeme jednotlivé fáze obsažené v sadě dle čísel, kterými jsou označeny.

Fáze 1: Detoxikace. Inovativní chemický peeling na bázi FUTURE PEEL (kombinace kyseliny jablečné, kyseliny citronové, kyseliny vinné, přírodních výtažků a pšeničných otrub) a HEDVÁBNÉHO PROTEINU. Pomocí štětce aplikujeme polovinu ampulky na obličej, krk a dekolt. Necháme působit až do úplného vstřebání, přibližně 4-5 min. Následně aplikujeme druhou polovinu ampulky, a to manuální povrchovou masáží a pak provedeme gomáž. Zbytky produktu odstraníme navlhčenými vatovými tampóny.

Fáze 2: Dokonale čistá pleť. Emulze obohacená novým komplexem OPEN PORE, který představuje revoluční řešení v rámci pleťové hygieny. Rozšiřuje póry a změkčuje komedony, čímž je snazší jejich extrakce; odstraňuje mastné nečistoty a vodnaté nečistoty nahromaděné uvnitř kůže. Naneseme na obličej a necháme působit 4-5 min a masírujeme, důsledněji v problematických partiích. Odstraníme navlhčenými vatovými tampóny.

Fáze 3: Okysličení. Maska na bázi aktivního kyslíku a složky D-Ribose, která stimuluje buněčné dýchání, zvyšuje průchod živin a ničí bakterie. Buď pomocí štětce, nebo manuálně aplikujeme celý obsah ampule a masírujeme, až vznikne pěna. Jakmile pěna začne mizet, znovu ji aktivujeme masáží, a to pomocí prstů navlhčenými vodou. Dobře odstraníme navlhčenými vatovými tampóny.

Fáze 4: Energizující Dron-technologie. Inteligentní sérum na bázi CHLORELLA DRON-TECHNOLOGIE, KOMPLEXU D+E CELL a OXY-MOVER navyšuje energetickou úroveň pleti, odstraňuje nečistoty zevnitř buňky a zlepšuje dodání kyslíku do buňky. Aktivní masáží aplikujeme jednu polovinu ampule (čas se různí dle typu pleti, ale ne déle než 3 min.). Poté relaxační masáží aplikujeme zbylý obsah ampule na obličej, krk a dekolt až do úplného vstřebání. Čas aplikace: asi 10 min.

Fáze 5: Zelená maska 2025. Byla vyvinuta na základě MOŘSKÝCH ŘAS ve spojení s MÁTOU, která má chladivý účinek, tzn. zklidňuje pleť a uzavírá póry, které byly ošetřeny v předcházejících krocích. Tato maska je speciálně určena k použití v rámci pleťové hygieny kvůli působivému chladivému a hydratačnímu účinku. Smícháme obsah sáčků 1 (gel) a 2 (prášek). Nanášíme a snímáme klasickým způsobem jako alginátovou masku. Doba působení: 15-20 min.

Fáze 6: Hydratace-okysličení. Krém na bázi D-RIBOSE a KYSELINY HYALURONOVÉ stimuluje buněčné dýchání, intenzivně pleť hydratuje a zároveň vyplňuje vrásky zevnitř. Aktivní masáží až do úplného vstřebání, aplikujeme polovinu obsahu ampulky na pleť obličeje, krku a dekoltu. Zbytek ampulky dáme klientce na domácí péči.

 


ikona-eshop-paSalony CASMARA