Profesionální program Q10 Rescue. Sada na 2 ošetření (6 fází)

Obj. kód: CSA17200

Účinky

  • OBNOVA – dokáže znovu obnovit optimální fungování pokožky, neboť obnovuje metabolický rytmus, který je vlastní mladé pleti.
  • ENERGIE – poskytuje pleti vysokou dávku energie v klíčovém bodě – přesně tam, kde je to potřeba pro její reaktivaci
  • ROVNOVÁHA – upravuje nerovnováhu, kterou obvykle velmi zralá pleť trpí, neboť zmírňuje účinky poklesu hormonů a endorfinů 
  • VÝŽIVA – dodává pleti takové výživné látky, které potřebuje, aby byla v perfektním stavu. Navrací jí intenzivní pocit komfortu a pohodlí.
  • OMLAZENÍ – působí na všechny známky stárnutí, kdy vyniká zřetelným restrukturalizačním účinkem, neboť bojuje proti ochablé pleti do hloubky a stejně tak redukuje velmi výrazné vrásky, jejich množství i hloubku.

Hlavní aktivní látky

*KOSMETICKÁ RADIOFREKVENCE
Přírodní aktivní látka na bázi plamatky zelné, která působí v hlubokých vrstvách pokožky, a vytváří tak autentický efekt kosmetické radiofrekvence. Vyniká mimořádným zpevňujícím a protivráskovým účinkem.

*SMART Q10 GPS TECHNOLOGY
Bioenergetický systém koenzymu Q10 v mikrokapslích ve spojení se špičkovou technologií SMART GPS TECHNOLOGY s dvojitou geolokací zvyšují produkci buněčné energie, zmírňují oxidační stres a reaktivují buňky, čímž intenzivně omlazuje a revitalizuje pleť. Umí totiž uvolnit koenzym Q10 přímo uvnitř mitochondrie, čímž dosáhne 100% účinnosti přímo v klíčovém bodě.  Koenzym Q10 je zásadní složkou pro buněčné dýchání a podílí se na produkci buněčné energie (ATP).

*ADVANCED NUTRICARE
Spojení 5 pečlivě vybraných vysoce výživných rostlinných olejů, které pleti přináší silný omlazující účinek a pomáhají zvrátit proces stárnutí. Kombinace arganového oleje, tsubaki, ximenia a koncentrátu olivového oleje vyživuje pokožku do hloubky, zabraňuje dehydrataci a suchá pleť se stává „šťavnatou“. Tuto kombinaci vylepšuje olej z arktických mořských řas, který je omlazující aktivní látkou par excellence.

*NEW YOUTH
Je 100% přírodní aktivní látka, která obnovuje správné hladiny hormonů, k jejichž drastickému úbytku dochází zejména v období menopauzy, což způsobuje, že se pleť stává křehkou, vrásčitou, suchou a pohaslou.

*CHRONO BALANCE
Inteligentní epigenetická regenerační a hydratační aktivní látka, která působí ve dne i v noci. V noci zvyšuje tvorbu kolagenu, a přispívá tak k obnově pleti. Přes den řídí produkci hydratačních faktorů, a zlepšuje tak stav hydrolipidového filmu na pleti.

Výsledky
*Intenzivně vyživená a šťavnatá pleť s intenzivním pocitem komfortu
*Zmírnění senilních vrásek, sjednocený odstín pleti. Viditelně pevnější a pružnější pleť.
*Revitalizovaná a rozjasněná pleť obličeje. Tváře plné života.
*Obnovená hladina hormonů. Viditelně mladší pleť.

Pracovní postup ošetření

Fáze 1 – Obnovující a energizující peeling
Jemný enzymatický peeling, který nemění pH pleti, ani ji nedráždí, ani ji nevysušuje, takže je šetrný a vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Představuje kombinaci exfoliace vnějších vrstev pokožky s energizujícím efektem v jejich vnitřních vrstvách, a to díky obsahu kyseliny jantarové ve 2% koncentraci.

Čas a způsob aplikace: asi 8 min. Nejdříve zakryjeme oči vatovými tampóny navlhčenými ve vodě. Následně navlhčíme kompaktní ubrousek Casmara v teplé vodě a přiložíme ho na obličej. Poté obsah ampule kapeme přes ubrousek na pleť a pomocí štětce peeling roztíráme, čímž usnadníme jeho proniknutí do pokožky. Jakmile se kompletně vsákne do pleti, ubrousek z obličeje sundáme a ovineme si do něj prsty, abychom krouživými pohyby na krku, dekoltu a obličeje, které provádíme několik minut, přidali mechanické působení tření a stáhli nečistoty. Tímto krokem současně pomáháme rovnoměrnému nanesení a proniknutí produktu do pokožky. Tuto fázi nesmýváme. Na závěr obličej jemně osušíme papírovými ubrousky.

Fáze 2 – Omlazující výživný olej
Tato vysoce výživná fáze je bohatá na vitaminy a esenciální mastné kyseliny, které podporují buněčnou regeneraci a obnovu, neboť na pleť působí jako skutečná injekce mládí.

Čas a způsob aplikace: asi 8 min.
U této fáze máme 2 možnosti jak ji aplikovat a obě dvě jsou stejně efektivní:

  • V případě manuální aplikace stačí, když si obsah ampule dáme do dlaní a asi 8min. aktivní masáží produkt vmasírujeme pomocí “pohybů vějíře”, poklepávání bříšky prstů nebo povrchovým třením. 
  • V případě aplikace pomocí přístroje Casmara doporučuje použít radiofrekvenci, čímž u tohoto ošetření dojde k dvojitému efektu radiofrekvence. Stačí obsah ampule nanést na pleť a dále postupovat dle návodu daného přístroje (+15 min.)

Fáze 3 – Energizující emulze obnovující rovnováhu pleti
Pokroková kombinace aktivních látek s technologií SMART Q10 GPS TECHNOLOGY, která bojuje proti energetickému a hormonálnímu stárnutí. Díky této fázi dosáhneme dvojitého obnovujícího účinku, kdy pleť znovu získá energetickou a hormonální rovnováhu, která je vlastní mladší pleti.

Čas a způsob aplikace: Aplikujeme komplexní relaxační masáží na obličej, krk, dekolt a ramena až do úplného vstřebání produktu po dobu asi 8 min.

Fáze 4 - Protivráskový zpevňující krém-gel
Tato exkluzivní fáze ošetření má výrazný restrukturalizační účinek, neboť bojuje proti vráskám, povislé pleti a ochablým konturám zevnitř a poskytuje pleti obličeje všechny výhody tradiční radiofrekvence. A to díky revolučnímu spojení aktivních látek na bázi organického křemíku, biologicky dostupného vitaminu C a plamatky zelné. Tato fáze vyvolává mírný tepelný efekt, který zvyšuje účinky kosmetické radiofrekvece a navíc poskytuje intenzivní pocit pohody.

Čas a způsob aplikace: asi 8 min. Aplikujeme po kapkách na čelo, lícní kosti/ tváře a dekolt a rozetřeme produkt po těchto místech bez aktivní masáže tak, aby pokrýval celou tuto ošetřovanou plochu a pronikal do pleti rovnoměrně. Poté symetricky provádíme masáž ve formě “žehličky“, kdy děláme současně pomalé a táhlé pohyby ukazováčkem a prostředníčkem oběma rukama. Díky této masážní technice a vnitřnímu uvolňování tepla provádíme autentické “žehlení” pleti, která navenek zůstává chladná, ale uvnitř vzniká příjemný pocit tepla, jehož intenzita závisí na citlivosti každé klientky.
UPOZORNĚNÍ: Je důležité vyhnout se očnímu okolí, místům s rocaseou nebo jinými cévními poruchami.

Fáze 5 - Energizující a rozjasňující maska Energy C 2035
Alginátová maska peel-off na bázi výtažku z mořských řas, kreatinu a vitaminu C vyniká hydratačním, energizujícím a rozjasňujícím účinkem. Kreatin přináší intenzivní revitalizaci pleti a zároveň zvyšuje dostupnost energie v buňkách, kterým navrací ztracenou vitalitu vlivem energetického stárnutí. Spojení kreatinu s vitaminem C napomáhá intenzivnímu rozjasnění pleti a sjednocení jejího odstínu. Navíc zmírňuje stařecké skvrny a zabraňuje jejich vzniku. Složení masky je bohaté na pečlivě vybrané mořské řasy pocházející z francouzské Bretaně, které obličej jedinečným způsobe hydratují a tonizují. 

Čas působení: 15-20 min. Masku aplikujeme obvyklým způsobem, kdy nejdříve smícheme obsah 2 sáčků (gel + prášek) a poté masku nanášíme na obličej, včetně rtů a očí. 

Fáze 6 – Výživný, obnovující a energizující krém
Tato výjimečně vyživující, obnovující a energizující závěrečná fáze svým jedinečným složení propojuje ty nejexkluzivnější aktivní látky z předchozích fází, kdy exponenciálně zvyšuje jejich účinek.

Čas a způsob aplikace: asi 8 min. Celý obsah ampule naneseme na obličej pomocí techniky effleurage, která přináší jemný a relaxační pocit rovnováhy na závěr ošetření. Použijeme celý obsah ampule, a tak klientce v tomto případě ampuli s krémem domů nedáváme.


ikona-eshop-paSalony CASMARA

Čas a způsob aplikace: