Profesionální program Retinol ProAge. Sada na 2 ošetření (6 fází)

Kód: CSA07000 (koncentrace 0,15%)   Kód CSA07100 (koncentrace 0,3%)

 

Program Retinol Proage představuje ošetření s neuvěřitelným transformačním účinkem, neboť dokáže viditelně redukovat známky stárnutí a znovu tak objevit přirozenou krásu pleti.

Komplexně a účinně působí v obou hlavních vrstvách kůže, epidermis a dermis, kterým přináší autentickou obnovu. Jedinečná a silná kombinace aktivních látek, které pracují v synergii, redukuje vrásky a skvrny, zvětšuje pevnost pleti a exponenciálně zlepšuje její texturu.

Program Retinol Proage obsahuje ČISTÝ RETINOL ZESÍLENÝ pokrokovou aktivní látko RETI-BOOST. Tato biotechnologická látka dokáže zvýšit účinek retinolu, kdy dosahuje výsledků odpovídajících až 5x vyšší dávce retinolu.

Toto exkluzivní ošetření přináší pleti radikální proměnu. Výsledky jsou ekvivalentní vysokým lékařským dávkám retinolu, ale aniž by došlo k podrážení kůže či její extrémní suchosti. Maximální účinnost šetrná k pleti.

PRO KOHO JE OŠETŘENÍ URČENO?

Je vhodné pro všechny typy pleti, ať už pleť měla nebo neměla předcházející zkušenost s retinoidy. Doporučujeme ho všem věkovým skupinám. Ať už se jedná o mladou pleť od 30 let, kdy chceme zvrátit první známky stárnutí, nebo o zralou pleť, která se nachází ve stavu pokročilého stárnutí.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: RETINOIDY SE NESMÍ POUŽÍVAT BĚHEM TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ.

 

ÚČINKY

  • CELKOVÝ ANTI-AGING: viditelně redukuje všechny známky stárnutí.
  • TRANSFORMAČNÍ: obnovuje epidermis a rekonstruuje dermis, kterým přináší radikální transformaci a znovuobjevuje přirozenou krásu pleti.
  • ZLEPŠUJÍCÍ TEXTURU: redukuje vrásky a exponenciálně zlepšuje texturu (povrch) pleti.
  • ZPEVŇUJÍCÍ: zvyšuje synténzu kolagenu a elastinu, čímž zlepšuje pevnost a pružnost kůže.
  • ROZJASŇUJÍCÍ: sjednoduje odstín pleti a bojuje proti nedostatku jasu.

 

VÝSLEDKY

DEFINITIVNÍ TRANSFORMACE, která znovuobjevuje přirozenou krásu pleti.

  • Svěžejší a mladší vzhled obličeje
  • Viditelné zlepšení stavu známek stárnutí
  • Obnovená, hladká a jemná pleť
  • Posílený, „vyžehlený“ a pevnější cutis (dermis)
  • Sjednocený odstín a rozjasněná pleť

 

HLAVNÍ AKTIVNÍ LÁTKY

ČISTÝ RETINOL: Dostupný ve dvou koncentracích 0,15 % a 0,3 %. Retinol vděčí za svůj ohromnýtransformačníúčinek kombinaci několika mechanismů, které působí jak na povrchové úrovni, tak hluboko v kůži.

 

RETI-BOOST: Jedná se o strukturální analog kyseliny retinové získaný biotechnologií z řasy chlorella. Tato na trhu jedinečná aktivní látka dokáže exponenciálně znásobit transformační účinek čistého retinolu, neboť jejich spojením se dosahuje výsledků odpovídajících až 5x vyšší dávce retinolu.

 

BAKUCHIOL

Přírodní rostlinný retinoid, který dokáže aktivovat stejné mechanismy obnovy jako retinol a je lépe snášen citlivou pletí. Což znamená, že spojení obou molekul mimořádně zlepšuje výsledky na pleti. Přináší výrazné zlepšení výrazových linek a vrásek, sjednocuje odstín, zlepšuje pružnost a pevnost kůže.

 

RŮSTOVÉ FAKTORY

Účinný a pokrokový komplex 5 růstových faktorů, vitaminu B9 (kyselina listová) a aminokyselin. Jeho složení je srovnatelné s lidskou placentou, což znamená, že je schopný stimulovat růst růst buněk a způsobuje intenzivní regeneraci kožní tkáně. Tato výjimečná aktivní látka napravuje škody způsobené v průběhu času.

 

STABILIZOVANÝ VITAMIN C

Vysoce účinná multifunkční anti-agingová látka. Zvyšuje syntézu kolagenu, zlepšuje tak pevnost pokožky a zmírňuje vrásky. Navíc je to silný antioxidant.

 

SKVALAN

Silná rehydratační aktivní látka, která urychuje obnovu kůže zlepšujíce její texturu. Zvyšuje úroveň hydratace a to tak, že snižuje transepidermální ztrátu vody. Pleť zanechává neuvěřitelně hebkou a hydratovanou.

 

PRACOVNÍ POSTUP OŠETŘENÍ

Před první fází je nutné odlíčit a očistit pleť. Doporučujeme použít multifunkční odličovač 3v1 zelený čaj.

 

Fáze 1 – PŘÍPRAVA A VÝŽIVA

Vynikající přípravný olej na bázi 4 silných rostlinných olejů (rýžový, makadamiový, lékořicový, skvalan) speciálně vyvinutý k čištění a přípravě pleti, aniž by způsoboval podráždění. Pokožce poskytuje hydrataci a výživu nezbytnou k obnově úrovně hydratace a lipidů. Zanechává pleť dokonale připravenou na následující ošetření.

Čas a způsob aplikace: 6 min. Obsah ampule č.1 si dáme do dlaně a bříšky prstů krouživými pohyby nanášíme po dobu několika minut na obličej, krk a dekolt. Pro důkladnější čištění pleti si konečky prstů vlhčíme vodou a vytváříme na pleti emulzi, kterou pak na závěr setřeme pomocí komprimovaného ubrousku Casmara, který předtím navlhčíme ve vodě. Pleť osušíme lehkými doteky pro pocit naprostého komfortu.

 

Fáze 2 – REGENERACE

Regenerační sérum, které hloubkově posiluje a revitalizuje pleť skrze rekonstrukci dermis, což je vrstva, která podpírá a tvaruje pleť. Zesiluje pojivovou tkáň, neboť regeneruje extracelulární matrix (mezibuněčná hmota)aposiluje strukturální a elastická vlákna kůže. Sérum na bázi růstových faktorů, proteoglykanu a kyseliny hyaluronové.

Čas a způsob aplikace: 6 min. Aplikujeme na obličej, krk a dekolt až do úplného vstřebání aktivní masáží po dobu asi 5-6 minut. Provádíme rychlépohyby špičkami prstů ve vzestupném směru: poklepávání bříšky prstů jako na klávesnici, štipkání a povrchové uhlazování, dokud se obsah ampule zcela nevsákne. Touto masáží podporujeme vstřebání produktu a zároveň aktivujeme pleť.

 

Fáze 3 – RETINIZACE

Transformační fluid s čistým retinolem. Na výběr ze 2 koncentrací (0,15% o 0,3%), aby bylo možné vybrat ošetření v souladu s potřebami pleti i odborným hlediskem.

Složení fluidu je doplněno o kyselinu hyaluronovou, skvalan a výtažek ze sóji, což z něho dělá silný obnovující koktejl.

Čas a způsob aplikace: 10 min. Obsah ampule aplikujeme vysoce relaxační masáží až do úplného vstřebání.Na rozdíl od fáze č. 2 nyní provádíme pomalé a táhlé pohyby, čímž se snažíme „vyžehlit“ pleť, uvolnit obličejové svaly a zajistit vstřebání produktu. Je nutné vyhnout se očnímu okolí.

 

Fáze 4 – ZESÍLENÍ

Posilující krém s látkou reti-boost, biotechnologická aktivní složka, která zvyšuje působení retinolu,kdy dosahuje výsledků odpovídajících až 5x vyšší dávce retinolu.

Složení fáze č. 4 doplňuje bakuchiol, stabilizovaný vitamin C, skvalan a olej monoi.

Čas a způsob aplikace: 10 min. Produkt nanášíme ve formě kapek na čelo, lícní kosti, bradu a dekolt. Roztíráme až k ramenům a pažím pomalými pohyby tak, aby se dobře vstřebal. Je nutné vyhnout se očnímu okolí.

 

Fáze 5 – B12 COMFORT MASK 3040

Alginátová maska na bázi mořských řas a vitaminu B12 byla speciálně vyvinuta pro péči o zcitlivělou pleť. Vyniká zklidňujícím účinkem a spolu s intenzivním chladivým efektem přináší pleti pocit komfortu.

Čas a způsob aplikace: 20 min.Masku aplikujeme obvyklým způsobem, kdy nejdříve dobře smícháme obsah 2 sáčků (gel + gel) a poté masku (homogenní hmotu) nanášíme na obličej, včetně rtů a očí. Pozor, maska začíná tuhnout už do 5 min. od chvíle, kdy jsme začali míchat. Masku necháme působit 20 min. a poté ji stáhneme vcelku od čela směrem dolů. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: MASKA NENÍ IONIZOVATELNÁ.

 

Fáze 6 – ANTI-AGING A OBNOVA

Při používání retinolu je nezbytné dobře chránit pleť před slunečním zářením. Tento účinný ochranný krém s faktorem SPF50 pleti poskytuje 3 silné antiagingové složky k ošetření a prevenci chronologického i předčasného stárnutí pleti. Krém obsahuje bakuchiol, vitamin C, kyselinu hyaluronovou o nízké molekulární hmotnosti a tasmánskou esenci.

Čas a způsob aplikace: 4 min. Kapku produktu naneseme na špičku každého prstu, abychom krém mohli rovnoměrně aplikovat na celý obličej. Na závěr ošetření provádíme jemnou tlakovou masáž typu Effleurage. Pokud to považujeme za vhodné, klientce odevzdáme ampuli se zbytkem produktu k pozdějšímu použití doma.

Každé ošetření programem Retinol Proage nahrazuje použití obnovujícího nočního krému v ten samý den (večer).