Profesionální sada Skin Sensations. Sada na 2 ošetření

Obj. kód: CSA13000


Účinky

 • Okamžitá obnova vitality.
 • Ošetření je srovnatelné s vitaminovou mezoterapií.
 • Silný antioxidační účinek.

Hlavní aktivní složky

 • TRACE AVENA PROTEIN® je komplex, který obsahuje vápník, hořčík, mangan, zinek, měď, železo a draslík. Všechno jsou to ovesné proteiny, minerály a stopové prvky, které jsou pro zdraví pleti zásadní a mají antioxidační, regenerační, okysličující a hydratační efekt.
 • OLIGOGELINE® je aktivní látka získaná z mořské řasy Chondrus Crispus se silným mineralizačním a hydratačním účinkem. Pleti dodává vápník, hořčík, mangan, zinek a fosfor. Zároveň na pleti vytváří ochranný film, který usnadňuje vstřebávání aktivních látek.
 • ELLAGI-C® je výtažek z kůry břízy africké, která je bohatá na speciální typ tříslovin, které zvyšují schopnosti pleti vstřebávat vitamin C, který je zodpovědný za tvorbu kolagenu. Tato látka působí preventivně proti oxidačnímu stresu, chrání kolagen IV a obnovuje pevnost pleti a přispívá k jejímu okysličení.
 • EUK-134® je silný antioxidant, který chrání pleť před volnými radikály.
 • VITAMINOVÝ KOMPLEX, který vitaminy (A, E a C) a peptidy uvolňuje biotechnologicky, čímž překonává tradiční použití vitaminů v kosmetice. Tímto revolučním způsobem tak zvyšuje stabilitu a biologickou dostupnost vitaminů, tzn. že ty dobře proniknou do pleti, kde se zadrží a mohou blahodárně působit.
 • AUREALIS® ultra hydratační aktivní látka získávána z pomerančových květů, která zvyšuje syntézu kyseliny hyaluronové o 44%.
 • OLEJ Z KAMÉLIE Z KOREJSKÉHO OSTROVA JEJU vyniká svými zklidňujícími a hydratačními vlastnostmi i účinkem proti vráskám.
 • ARGANOVÝ OLEJ zlepšuje elasticitu pokožky a díky vysokému obsahu vitaminu E a polynenasycených mastných kyselin (omega 3 a 9) pleť vyživuje a hydratuje.

Pracovní postup ošetření

FÁZE 1: Čisticí gel na bázi olejů, inspirovaný japonským rituálem krásy
Gel obsahuje stopové prvky, např. měď, která je známá svým antibakteriálním účinkem.

Způsob a čas aplikace: asi 10 min.
Gel aplikujeme na obličej a krk bříšky prstů a jemně ho roztíráme, až gel změní texturu a stává se olejovitým. Následně bříšky prstů, nebo štětcem navlhčeným ve vodě provádíme krouživou masáž po dobu několika minut, která podporuje čištění pleti. V tomto kroku gel opět mění texturu na mléčně bílou emulzi. Pokud usoudíme, že je žádoucí provést peeling, použijeme navlhčenou gázu. Na závěr smyjeme vydatným množstvím vody.

FÁZE 2: Stimulační a přípravný koncentrát
Obsah ampule podporuje mechanismy, díky kterým pleť využije a vstřebá aktivní látky jak této ampule, tak ampulí následujících v dalších fázích. Ampule je na bázi OLIGOGELINE®, aktivní látky se silným mineralizačním účinkem, a ELLAGI-C®, která zvyšuje schopnosti pleti vstřebávat vitamin C.

Způsob a čas aplikace: asi 8 min.
Obsah ampule vmasírujeme aktivní masáží až do úplného vstřebání.

FÁZE 3: Hydratační, revitalizační a zklidňující sérum
Sérum obsahuje výtažek z řasy Fucus, který můžeme přirovnat ke kys. hyaluronové mořského původu a který vytváří na pleti zcela propustný hydratační film. Dále obsahuje EUK-134® a VITAMINOVÝ KOMPLEX, který působí jako antioxidační koktejl, a je tak silným spojencem v boji proti stárnutí pleti.

Způsob a čas aplikace: asi 10 min.
Sérum vmasírujeme až do úplného vstřebání. 

FÁZE 4: Anti-agingový mineralizující krém s vitaminy
Tato tekutá emulze je vysoce koncentrovanou dávkou aktivních látek: minerálů (TRACE AVENA PROTEIN®) a vitaminů (VITAMINOVÝ KOMPLEX) doplněných hydratační složkou
AUREALIS®, výživným arganovým olejem a zklidňujícím olejem z kamélie z korejského ostrava Jeju.

FÁZE 5: Alginátová zlatá maska Gold 2080
Maska s obsahem 24-karátového zlata a minerálů pleť intenzivně omlazuje, vyživuje a revitalizuje. Zlatý prášek má okamžitý vypínací efekt a zpomaluje proces stárnutí. Podporuje okysličování buněk a jejich schopnost regenerace. Navíc je silným antioxidantem. 

Čas aplikace: asi 5 min.
Masku necháme působit 15-20 min.

FÁZE 6: Gelový krém
Tato závěrečná péče obsahuje všechny zásadní aktivní látky této řady: TRACE AVENA PROTEIN®, betain, vitaminový komplex a olej z kamélie z ostrova Jeju.

Způsob a čas aplikace: asi 2 min.
Polovinu obsahu ampulky aplikujeme na obličej, krk a dekolt. Provádíme krátkou masáž až do úplného vstřebání. Ampulku pak dáme klientce, aby zbytek krému použila doma.


ikona-eshop-paSalony CASMARA