S.A.S Peel 50 ml

Obj. kód: CSA16003


Tento peeling určený pro všechny typy pleti: mladá, mužská, pleť v nerovnováze, pleť, která nemůže dýchat. Doporučuje se pro odstranění nedokonalostí a očistu pleti, zjemnění ucpaných a rozšířených pórů, vyrovnání nadměrného lesku a tvorby mazu, i jako zlepšení a/nebo prevence známek stárnutí. Jeho regenerační a čistící účinek odstraňuje nečistoty a současně intenzivně redukuje projevy stárnutí pleti, kdy celkově zlepšuje její stav. Na jedné straně provádí účinnou exfoliaci, čištění a detoxikaci pleti a v případě nerovnováhy reguluje tvorbu mazu. Na druhé straně vyhlazuje vrásky a jizvy, zlepšuje mikroreliéf pleti a sjednocuje její odstín. 

VÝSLEDKY:

•    INTENZIVNĚ OBNOVENÁ PLEŤ. Odstraní a/nebo zmírní nedokonalosti pleti. Mikroreliéf pleti je hladký a jemný.
•    HLOUBKOVĚ HYDRATOVANÁ A ŠŤAVNATÁ PLEŤ chráněná proti dehydrataci.
•    ZMATNĚNÍ A OBLIČEJ BEZ LESKU. Pleť v dokonalé rovnováze. Smíšené a mastné pleti přináší pocit komfortu a je pak jemná na dotek.
•    ZJEMNĚNÉ A NEZNATELNÉ PÓRY. Čistá pleť bez ucpaných pórů a chráněná proti budoucímu vzniku komedonů.
•    MÉNĚ VIDITELNÉ ZNÁMKY STÁRNUTÍ. Zmírnění vrásek a skvrn.

SLOŽENÍ:

10% KYS. ŠIKIMOVÁ
Nová pokroková kyselina se silným exfoliačním účinkem, která má už při nízké koncentraci mnohem účinnější keratolytický efekt než kyselina glykolová ve vysoké koncentraci. Kromě obecných účinků upravuje nerovnováhu v mikrobiomu, která stojí za vznikem nedokonalostí, a je SILNÝM ANTIOXIDANTEM, který neutralizuje volné radikály, čímž chrání pleť před buněčným poškozením a předchází PŘEDČASNÉMU STÁRNUTÍ.

12% KYS. AZELAOVÁ
Jedná se o kyselinu dikarboxylová, pro niž je charakteristický komedolytický účinek, snižuje tvorbu kožního mazu a upravuje změny mikrobiumu pleti. Navozuje rovnováhu a stimuluje správné fungování pokožky, předchází vzniku známek stárnutí. Navíc pomáhá tlumit proces melanogeneze, čímž zesvětluje pigmentové skvrny, zmírňuje stopy po akné a pomáhá sjednotit odstín pleti.

2% KYS. SALICYLOVÁ
Tato beta-hydroxykyselina rozpustná v tucích má výrazný DETOXIKAČNÍ ÚČINEK. Velká molekula kys. salicylové se na povrchu spojí s kožním mazem a tukovou složkou, která se hromadí ve folikulech, což vyvolá exfoliaci a odlupování šupinek jak u mastných zón obličeje, tak uvnitř pórů a má VYROVNÁVACÍ ÚČINEK. Snižuje se množení mikroorganismů, které přispívají ke vzniku komedonů. Tato kyselina je vysoce účinná pro ošetření mastné a/nebo aknózní pleti.

ikona-eshop-paSalony CASMARA