Gel booster s dvojitým účinkem 30 ml

Obj. kód: CSA16005


Složení tohoto produktu bylo speciálně vyvinuto pro zesílení účinku peelingů, které jsou aplikovány ve fázi 2. Kyseliny aplikované ve fázi 2 musejí být neutralizovány, zatímco H.S peel booster musí zůstat na pleti, aby zajistil působení peelingu v čase a zvýšil dlouhotrvající efekt obnovy pleti a současně pomáhal při její regeneraci po ošetření.

ÚČINKY:

Exkluzivní složení poslední generace zesiluje a násobí účinky předcházejících fází díky spojení dvou mocných aktivních látek, a sice kyseliny šikimové a kyseliny hyaluronové. Kombinuje dlouhotrvající exfoliační účinek kys. šikimové s obnovující silou kys. hyaluronové. Na jedné straně exponenciálně zesiluje buněčnou obnovu vyvolanou vlastním peelingem, na druhé straně pomáhá okamžitě obnovit pocit komfortu, a to díky hydratačnímu a zvlhčujícímu účinku.

AKTIVNÍ LÁTKY:

KYSELINA ŠIKIMOVÁ 5% je silnou přírodní kyselinou, která exponenciálně násobí svůj exfoliační a obnovující účinek v případě, že není neutralizována a zůstává působit na pleti.
Klinický test provedený Institutem San Gallicano Dermatological prokázal, že její keratolický efekt při 5% je o 24% větší než u kyseliny glykolové při 50%, když působí na pleti po dobu 24h. I přes svoji vysokou účinnost kys. šikimová způsobuje mnohem menší podráždění než kys. glykolová. Tato studie potvrdila její obrovskou dlouhotrvající exfoliační sílu, která zesiluje dlouhodobé účinky chemického peelingu.

KYSELINA HYALURONOVÁ obnovuje optimální úroveň hydratace v pokožce, neboť díky svým hydratačním a zvlhčujícím vlastnostem znovu vytváří ochranný hydrolipidický film pleti. Tak účinně zabraňuje dehydrataci a podporuje intenzivní hydrataci díky své výjimečné schopnosti vázat na sebe molekuly vody.
*V případě citlivé pleti lze použití tohoto produktu vynechat.

 

 

ikona-eshop-paSalony CASMARA