PROFESIONÁLNÍ SADA Expert Dermapeels

Obj. kód: CSA16000


SADA OBSAHUJE:

  • Přípravný roztok 150 ml (50 ošetření)
  • Ampule Multibenefit 10 ml (20 ošetření)
  • P.S.F PEEL 50 ml (10 ošetření)
  • S.A.S PEEL 50 ml (10 ošetření)
  • H.S PEEL BOOSTER 30 ml (20 ošetření)
  • Neutralizační roztok 150 ml (50 ošetření)
  • Vějířovitý štětec 2 ks

DŮLEŽITÉ: Alginátové masky Novanew Mask 2045, které jsou povinnou součástí pracovního protokolu, nejsou součástí této profesionální sady. Je nutné je koupit zvlášť. Celá tato sada produktů vyjde na 20 ošetření chemickým peelingem. Jednotlivé produkty je následně samozřejmě možné dokupovat dle potřeby.

PRACOVNÍ POSTUP:

FÁZE 0
PŘÍPRAVNÁ FÁZE ODLÍČENÍ PLETI
Multifunkční odličovač 3v1
Čas aplikace: 6 min.
Opakovaným stlačením dávkovací pumpičky si do dlaní připravíme přiměřené množství produktu, který pak krouživými pohyby rovnoměrně nanášíme na celý obličej. Pro aktivaci čistícího účinku zvlhčujeme vodou. Pro odlíčení očí doporučujeme postupovat stejným způsobem, ale pomocí odličovacích tampónů, které tento krok usnadní. Potom opláchneme obličej vodou a zbytky produktu dočistíme odličovacím tampónem.

FÁZE 1
SPECIFICKÉ ČIŠTĚNÍ PLETI
Pre-treatment preparing lotion (Přípravný roztok)
Čas aplikace: 3 min. 
Na sterilní gázu naneseme asi 2-3ml roztoku Pre-Treatment Preparing Lotion, který pleť zbaví mastnoty, a následně lehkými doteky aplikujeme na pleť, tak aby nedošlo k jejímu podráždění. Klademe důraz na místa, kde se nachází větší množství mazu nebo se lesknou. Tento přípravný roztok se nesmývá.

FÁZE 2
APLIKACE PEELINGU
[P.S.F] peel / [S.A.S] peel
Čas aplikace: 20 – 30 min.
Před aplikací chemického peelingu je nezbytné použít ochranný balzám na citlivé zóny jako jsou sliznice, nosní dírky nebo místa s podrážděním či mikropigmentací. Casmara doporučuje použít Multibenefit 7v1, a to pomocí vatové tyčinky. V rámci ošetření je možné použít výhradně jen jednu variantu chemického peelingu.  
Varianta 1: [P.S.F] peel, čas aplikace: 20 min.
Pomocí štětce aplikujeme 2,5 ml peelingu a necháme působit 10 min. Poté znovu aplikujeme další vrstvu ve stejném množství (2,5 ml) a necháme působit dalších 10 min. (celkem 20 min.).
Varianta 2: [S.A.S] peel, čas aplikace 30 min.
Pomocí štětce aplikujeme 3 ml peelingu a necháme působit 10 min. Poté znovu aplikujeme další vrstvu – 1 ml peelingu – a necháme působit 10 min. (celkem 20 min.) A následně znovu aplikujeme 1 ml peelingu a necháme působit 10 min. (celkem 30 min.).
Tato fáze se nesmývá, ale peeling je nutné v další fázi neutralizovat.

FÁZE 3
NEUTRALIZACE
Post-peel neutralizing solution (Neutralizační roztok)
Čas aplikace: 5 min.
Pomocí štětce naneseme na obličej asi 3ml neutralizačního roztoku, přičemž se vyhýbáme očnímu okolí a sliznici. Kontakt peelingu s neutralizační roztokem vyvolá šumivou reakci. Je možné, že během aplikace této fáze bude klient pociťovat zvýšení teploty v obličeji, ale to rychle odezní. Po několika minutách, kdy šumivý efekt začne slábnout, odstraníme zbytky neutralizačního roztoku pomocí komprimovaného ubrousku Casmara navlhčeného vodou.

FÁZE 4
BOOSTER S DVOJITÝM ÚČINKEM
[H.S] peel booster
Čas aplikace: 5 min.
Krátkou masáží (asi 5 min) do úplného vstřebání aplikujeme 1,5 ml [H.S] peel boostru. Tato fáze se nesmývá, neboť je nutné, aby aktivní látky boostru zůstaly na pleti přinejmenším 24 hodin následujících po ošetření peelingem Expert Dermapeel.

FÁZE 5
ZKLIDŇUJÍCÍ A TONIZAČNÍ
NOVANEW MASK 2045
Masku s technologií peel-off (gel+prášek) aplikujeme na obličej, krk i dekolt. Teplota obličeje klesne až o 6 stupňů, čímž dochází k intenzivnímu zklidnění a tonizaci pleti po aplikaci chemického peelingu. Maska současně přináší velmi příjemný pocit svěžesti. Obnovuje rovnováhu hydratace pleti, díky hydratačním vlastnostem mořských řas v kombinaci s glukózou. Navíc má jistý okluzivní efekt, čímž podporuje proniknutí aktivních látek, které byly aplikovány v předcházejících fázích.
Čas aplikace: 5 min.
Doba působení masky 15-20 min.
Po ošetření pleti peelingem Exper Dermapeel, po fázi 5, zůstává pleť lehce nechráněná a zvláště citlivá na sluneční záření. Proto je nutné nanést krém s ochranným faktorem SPF50, aby pleť byla řádně chráněna a neobjevily se problémy s hyperpigmentací.

Casmara doporučuje na domácí péči po ošetření chemickým peelingem tyto produkty:

  • Anti-agingový zesvětlující a rozjasňující krém Lightening (CSA31001) – ochranný faktor SPF50
  • Pleťový gel krém proti fotostárnutí (CSA05002) – ochranný faktor SPF50+
  • Krém Age Defense (CSA60001V) – pro obnovu poškozeného mikrobiumu (mikroflóry) a urychlení regenerace krém na bázi pre&probiotik.

ČETNOST OŠETŘENÍ:
Doporučuje se minimálně 5 ošetření na klienta, aby bylo dosaženo nejlepšího možného výsledku. Počet opakování aplikace peelingu závisí na vlastnostech ošetřované pleti, na posouzení kosmetičky-profesionála a na vývoji v čase.

ikona-eshop-paSalony CASMARA