P.S.F Peel 50 ml

Obj. kód: CSA16002


Jedná se o peeling určený pro zralou pleť s viditelnými známkami stárnutí jako jsou skvrny, hluboké vrásky, ztráta pevnosti či pohaslá pleť bez života. Doporučuje se jako komplexní ošetření všech známek stárnutí a pro intenzivní omlazení obličeje. Jeho dvojitý regenerační a anti-agingový efekt napravuje všechny projevy stárnutí pleti a současně zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Odstraňuje a/nebo vyhlazuje vrásky a výrazové linky a zlepšuje pevnost a pružnost pleti. Zmírňuje pigmentové skvrny, sjednocuje odstín pleti a rozzáří a revitalizuje obličej.

VÝSLEDKY:

•    INTENZIVNĚ OBNOVENÁ PLEŤ. Odstraní a/nebo zmírní nedokonalosti pleti. Mikroreliéf pleti je hladký a jemný.
•    OMLAZENÝ OBLIČEJ. Redukce vrásek, pigmentových skvrn či jizev co do počtu i do hloubky.
•    HLOUBKOVĚ HYRATOVANÁ A ŠŤAVNATÁ PLEŤ chráněná proti dehydrataci.
•    REVITALIZOVANÁ A ROZJASNĚNÁ PLEŤ OBLIČEJE
•    ZNATELNĚ PRUŽNĚJŠÍ PLEŤ. Zpevnění a obnovený objem a hustota pleti

Aktivní látky

15% KYS. PYROHROZNOVÁ
Jedná se o lipofilní alfa-keto kyselinu, která je schopná proniknout do hlubších vrstev pokožky v krátkém čase, přičemž dosahuje rychlého, efektivního a působivého obnovujícího účinku. Kromě obecných účinků je pro ni příznačné, že při exfoliaci nedochází k vysoušení pleti, neboť se promění v kyselinu mléčnou a vytvoří ochranný film, který účinně zabraňuje dehydrataci. Díky obsažené kys. pyrohroznové má toto chemické složení výrazné HYDRATAČNÍ VLASTNOSTI.

5% KYS. JANTAROVÁ
Je dikarboxylová (též diová) kyselina, která se vedle obecných účinků vyznačuje dvěma charakteristikami, které ji činí jedinečnou. Je vysoce ENERGIZUJÍCÍ, tzn. poskytuje buňkám energii nezbytnou pro jejich fungování, zrychluje buněčný metabolismus a spotřebu kyslíku buňkami. Tyto vlastnosti se na pleti projevují silným REVITALIZAČNÍM ÚČINKEM. Tato kyselina má navíc výjimečný omlazující a zpevňující efekt, je schopná inhibovat metaloproteinázy, které jsou zodpovědné za ničení složek extracelulární matrice (ECM) jako jsou kolagen, což způsobuje nedostatek pevnosti a pružnosti.

5% KYS. FERULOVÁ
Spadá do skupiny hydroxyoctových kyselin s vynikajícím ANTIOXIDAČNÍM ÚČINKEM. Vedle obecných účinků vyniká schopností inhibovat volné radikály, NAPRAVOVAT FOTOPOŠKOZENÍ a zabránit předčasnému stárnutí pleti. Chrání pleť před negativními vlivy volných radikálů jako je poškození DNA buněk a ztráta strukturálních proteinů (kolagen a elastin). Navíc kontroluje aktivitu tyrosinázy, čímž ZESVĚTLUJE SKVRNY A SJEDNOCUJE ODSTÍN PLETI.

ikona-eshop-paSalony CASMARA