Intenzivní reparační gel po opalování 200 ml

Obj. kód: CSA05004


Účinky

  • OBNOVUJE zdraví pokožky poškozené vlivem slunečního záření a volných radikálů, a to díky vysoce účinnému regeneračnímu efektu.
  • OSVĚŽUJE A ZKLIDŇUJE - přináší příjemný pocit svěžesti, když potlačuje pocit tepla až horkosti po opalování. Zároveň podrážděnou pokožku do hloubky zklidní.
  • HYDRATUJE - obnovuje úroveň hydratace, k jejíž ztrátě došlo vlivem vystavení se slunečnímu záření, a současně zabraňuje loupání kůže, ke kterému může po opalování docházet.

Výsledek

Obnovená, zklidněná a svěží pokožka.

Aktivní látky

ALOE VERA má hydratační a anti-agingový účinek, zároveň působí jako antioxidant, zároveň pokožku chrání a zklidňuje.
OLEJ Z MARAKUJI je ekologicky navržená aktivní látka speciálně vhodná pro oslabenou a poškozenou pokožku. Vedle regenerace a restrukturalizace pokožky obnovuje tkáň hned na třech úrovních. Stimuluje klíčové markery, které se podílejí na obnově a tvarování tkáně, čímž podporuje a zlepšuje proces hojení.
ESENCE Z TASMÁNIE z bobulí tasmánského pepře je přírodní aktivní látka, která přináší pokožce okamžitou úlevu a je ideální pro zklidnění a ochranu jemné a poškozené pokožky.
OLEJ Z XIMENIE má změkčující a zvláčňující účinek a zlepšuje ochranu pokožky před vnějšími vlivy. Navíc má protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti.
FENYLALANIN je aminokyselinový prekurzor syntézy tyrosinu a melaninu. Umocňuje opálení a pomáhá k získání rovnoměrného, jednotného odstínu pokožky, který déle vydrží. Podporuje tvorbu melaninu a stimuluje pigmentaci, což znamenám že melanocyty tvoří více pigmentu.

ikona-eshop-paSalony CASMARA